P/M gume Goodyear UltraGrip Performance 205/55-16

P/M gume Goodyear UltraGrip Performance 205/55-16

Član
Prodajem ili mijenjam dobre ZIMSKE gume Goodyear UltraGrip Performance 205/55-16. 6mm sara. U slucaju prodaje...cijena 170KM.
U zamjenu mogu fine ljetne 215(225) R17 ILI 175/65 R14 zimske. Eventualna doplata vama ili meni po dogovoru.
Prije bih zamjenu nego pare...;)
Iskren da budem...Gume su dobre! Vozene su samo zimi. Ljeti su "odmarale" u garazi.

Evo i recenzije tih guma.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/UltraGrip-Performance.htm
Sve ostale info moze na pm.
EDIT: Slike:
SAM_2452.jpg

SAM_2450.jpg

SAM_2451.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
izvini, ali prodaješ cic pod belegiju? ovo ima 6mm? nova guma ima 7-8mm. Ove tvoje nemaju ni 1mm. lijep pozdrav
indikat.istros.png
 
Član
Prvo...hvala sto si se javio.
Licno sam gume mjerio i TVRDIM da imaju 6mm saru. Nove gume imaju 8-9mm koliko sam upucen. Tvoja tvrdnja da nemaju ni 1mm je smijesna. Ko god bude se javio da zeli da ih vidi i kupi ja cu mu ih dati DZABA ako ne bude kao sto sam reko. Ja prodajem polovne zimske gume i ako mislis da mi je cilj nekog zahebati grdno se varas! Pa jbt o ljudskim glavama pricamo ovdje. Da su gume takve kakvim ih ti predstavljas kunem ti se da bi ih bacio iste sekunde. Meni ne treba da nekoga na dusi nosim. I gdje si ti vidio ovdje 1mm??? Mozda nisu slike najbolje sto zbog noci/blica ili zbog prasine...ali niko nije slijep ili glup da kad ih uzivo vidi da zmjeri dubinu sare.

LP
 
Poslednja izmena:
Član
Nisi dobro mjerio, poslo sam ti sliku odakle se mjeri, a taj dio odakle se mjeri (izbočina) je na tvojim gumama poravnat sa gazom gume... tako da ;)
 
Top