Ozren: Mladić poginuo u udaru teretnog voza u Golf

Ozren: Mladić poginuo u udaru teretnog voza u Golf

Dvadesetogodišnji Bojan Stjepanović iz Petrova je poginuo, a četiri osobe su zadobile teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći na pružnom prelazu u ozrenskom naselju Karanovac kada je na putničko vozilo Golf naletio teretni voz na pruzi Zvornik-Tuzla.



Uploaded with ImageShack.us


Nesreća se dogodila u subotu navečer u 23:45 sati, a u vozilu kojim je upravljao Boris Katanić (21), kao suvozači nalazili su se nastradali Stjepanović, te teško povrijeđeni Boriša Radeljić (17), Jovica Lazić (22) i Dejan Dujković (20), svi iz Petrova.

Vozač Katanić i Radeljić sa povredama opasnim po život prebačeni su u banjalučki Klinički centar, dok su Lazić i Dujković zadržani na liječenju u dobojskoj bolnici.



Uploaded with ImageShack.us

Srna nezvanično saznaje da Katanić ima unutrašnje krvarenje, dok je Radeljić zadobio frakturu karlice, te da su oba pacijenta bez svijesti i priključena na respirator.

Lazić i Katanić su van životne opasnosti i nalaze se pod nadzorom ljekara.

Poginuli Bojan Stjepanović :icon_sad:


Uploaded with ImageShack.us

Uviđaj su na mjestu nesreće izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja iz Doboja sa dežurnim sudijom.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Gdje su rampe gdje su znakovi mater im j**em :icon_mad:

Neverovatno, a znaju da pisu kazne uzimaju pare od putarina, registracija, akciza i slicno :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Nekoliko zivota je unisteno :icon_sad: RIP
 
dellas je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Gdje su rampe gdje su znakovi mater im j**em :icon_mad:

Neverovatno, a znaju da pisu kazne uzimaju pare od putarina, registracija, akciza i slicno :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Nekoliko zivota je unisteno :icon_sad: RIP

ma zalosno... jos pripadnici bezbjednosti saobracaja izasli na teren da vide zbog cega je doslo do nesrece... pa ***** ga, zar nije ocito da ne postoji nikakva svjetlosna signalizacija, saobracajni znak... jos pruga nije nije na nivou ceste nego je previse izdignuta pa nemozes ni proci dovoljno brzo... ovaj prelaz je mac sa dvije ostrice.... a placamo putarine i sve pi*ke materine da bi na kraju ovo dobili... gdje idu te pare, u njihove dzepove... puu je*o ih koridor 5C i kojekakvi planovi i izgovori za autoput a sa strane mlate lovu... eto sta smo zasluzili :icon_mad::icon_mad:
 
Član
da, to je ogijev kum...bio sam juce sa njim u gradisci...sve je bilo super dok nije saznao...:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

neka mu je pokoj dusi........
 
Član
Hvala vam svima. Jest, pokojni Boki je bio moj kum, juče je sahranjen, da ne dužim, onakvu tugu među ljudima nikad vidio nisam niti želim. Jako mi je teško palo, pogotovo što sam u Gradišci saznao za to. Hvala svim novim i starim prijateljima koji su tad bili uz mene i pomogli mi da skrenem misli i dođem malo sebi. Stvarno ste drugari i nikad vam neću zaboraviti, čak sam na momente i skroz zaboravio šta se desilo.

Počivaj u miru, kume moj, neka ti je laka crna zemlja i znaj da te nikad zaboraviti neću!
 
OggyBoy je napisao(la):
Hvala vam svima. Jest, pokojni Boki je bio moj kum, juče je sahranjen, da ne dužim, onakvu tugu među ljudima nikad vidio nisam niti želim. Jako mi je teško palo, pogotovo što sam u Gradišci saznao za to. Hvala svim novim i starim prijateljima koji su tad bili uz mene i pomogli mi da skrenem misli i dođem malo sebi. Stvarno ste drugari i nikad vam neću zaboraviti, čak sam na momente i skroz zaboravio šta se desilo.

Počivaj u miru, kume moj, neka ti je laka crna zemlja i znaj da te nikad zaboraviti neću!

:icon_sad::icon_sad: moje saucesce, koliko mladih zivota nestane svaki dan, eto zadesilo je to i tvog kuma, stvarno mi je zao... zivot ide dalje :icon_sad:
 
Top