ozivljavanje NISSANA 200sx

ozivljavanje NISSANA 200sx

Član
Strava od auta,radovi extra odradeni od mene sve pohvale-samo tako nastavi i sretno valjda ga kad vidim i uzivo a naravno i tebe... pozz
 
Član
Ma kad vidis da je auto ovako unutra očuvano,onda jednostavno...ma nemam riječi...perfekcija.
Ne trebas zaliti ni jedne marke ulozene u njega...
 
Član
nissans13drft1ge5.jpg



moja vizija prave drift mašine... odlčino sve [/i]samo naprijed..
 
Član
nismo je napisao(la):
kada smo sve prebacili imali smo malo problema s strujom auto nije primalo gas i trokirao je ali se i to brzo rijesilo dvije dizne 3 i 4 nisu radile tj. imale su problema s napajanjem strujom tako da je do kraja dana sve rijeseno i auto uspjesno bez problema dovuceno na ALIPASINO POLJE
dalje u planu je:
-zamjena lezajeva na radilici
-obrada radilice
-zamjena turbine
-veci interkuler
-vece dizne
-povecati pritisak turbine i benzina

ma ima toga jos nikad kraja

pa brate gdje si ti bio prije 5-6 godina, kupio sam ja takvog jednog nissana 200SX bjelog, i vozo ga ne punih 10 dana, i zveknula masina, pocelo nesto unutra da lupa ko da je dizel, trazio majstora jedan mi otvorio i vidio da se sjebo cilindar valjda il sta je vec reko, meni tolko bilo muka sto niko ne moze da ga napravi a i sto mi se za 10 dana pokvarilo (valjda je nestalo ulja u njemu, ja nisam ni provjeravo racuno kupio auto ima sve u njemu - moja greska a i to mi je bilo jedno od prvih auta) i odvucem ga na tvrdjavu gore na vratniku polijem benzinom i zapalim od tuge, jos sam dobio prijavu za izazivanje opste opasnosti... uzas.
 
Administrator
cuo sam za to pricali su mi radilica i lezajevi...jbg steta

aske i meni se taj nissan svidja nista nema pretjerano ma samo lagano
 
nismo je napisao(la):
cuo sam za to pricali su mi radilica i lezajevi...jbg steta

aske i meni se taj nissan svidja nista nema pretjerano ma samo lagano

Ma nissan je nema dalje. Puno srece u daljim radovima i planovim.

PS: Ti kako sklapas nissana nidje te sa rajom hehehehehe

Puno srece sa "Inssanom":D:D:D
 
Član
Nismo sad gledam ove slike na prvoj stranici,i nes kontam,da mi je okolina ovih slika pozanata,ponovo gledam,i sjetim se,pa ovo je slikano na Zmajevcu,a i znam da sam vidio ove Nissan-e gore,ti kod mene u blizini zivis,znaci ako bude trebalo sta pomoci samo zovi ;)
 
Administrator
Chuza je napisao(la):
Nismo sad gledam ove slike na prvoj stranici,i nes kontam,da mi je okolina ovih slika pozanata,ponovo gledam,i sjetim se,pa ovo je slikano na Zmajevcu,a i znam da sam vidio ove Nissan-e gore,ti kod mene u blizini zivis,znaci ako bude trebalo sta pomoci samo zovi ;)

hehehe rodio se gore a sad sam na Alipasinu, al glavni servis je gore...
hvala na ponudi najteze je zavrseno
 
Član
Hjoj sta sam vremena proveo tamo,pogotovo na onom Streljistu :lol::lol::lol::lol:

Jes da ne zivim gore ali sam blizu tacnije Sedrenik ;)
 
Član
nismo ne pustaj, ozivi ovo auto mojih snova...Tiba jos trazi posao da moze kredit izgurat za svoj projekt, jedva cekam da otvorim oglasnike u potrazi za nekim finim Nissanom, pa sve pocupat iz njega osim volana, pedala, mjenjaca i nekih solidnih 250+ konja :cool::lol: cu da mu metnem garreta odma umjesto to njegovog maleckog turbica malog laga...nek ima laga, ali kad zapuse da zvizne tornado u cilindrima odma ;):lol:
 
Top