Ovo treba nogama ubit :)

Ovo treba nogama ubit :)

OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
raymo je napisao(la):
kaze dosad mislim da mi je bila vjerna kad kaze da nije samo se jedan lik smije u publici treba njoj platit kakog crnju nek je s*eB* da se smiri:lol::lol:

Žensko zadovoljstvo nema veze sa veličinom muškog spolovila. Bitna je ljubav i međusobni osjećaji





:lol::lol::lol:

A vid' njega, nježnog stručnjaka.:D :lol:

Šta vi svi ostali serete, svi ste sveci, a? Idite vi malo tamo, pa onda ser'te.:icon_twisted:

Njen život, njena stvar, ali kad nekog treba ispljuvati, tu odma' gužva ko će prije.:icon_mad:

Nisam svetac , al ovo je odron od cure :lol:
 
Član
Ma sve ti je to normala danas izgleda standard više u čitankama nemas ljubavnih pjesama nego sponzorske, nekome dudla pa se isto vece sa budalom što izjavljuje ljubav ljubi ... Neke životinje bolje kontrolisu instinkte od pojedinih današnjih žena pogotovo mlađih generacija...
 
Član
potpis MTR;)...
danas sve za pare kriza pa hajd...cak se j*u za pare:icon_biggrin: i ubijaju druge za pare...
a prvenstveno ova emisija govori o primitivizmu drustva koliko ide toliko daleko da ovakve emisije prolaze, a normala neki ce ako nista iz nuzde uraditi sve za novac...
normala kod naroda je uvjek bitnije sta se desava u tudjem dvoristu i tudjem krevetu nego u vlastitom...
nemam nista rotiv ove zene radi sto misli da je najbolje za nju (valjda:))
nek svako zivi kako hoce...ja je ne osudjujem , a nebi da procjenjujem ni njeno intelektualno stanje...
gori su mi 100 puta oni koji je ismijavaju a radili su i gore stvari mozda ali 'moralisti' to kriju a ovakve ponizavaju...
svako od nas (ukljucujuci hodze i popove i papu Benedikta ix :))bi se obrukao u ovoj emisiji ako nebi eventualno na vrijeme odustao...znate ono profa ti uvjek moze naci pitanje na koje ne znas odgovor;)
 
Član
Andele jedna je stvar šta ja radim u svome životu. Druga je stvar dovesti moje roditelje i curu, te se brukati pred milionima ljudi za par tisuća eura.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Andele jedna je stvar šta ja radim u svome životu. Druga je stvar dovesti moje roditelje i curu, te se brukati pred milionima ljudi za par tisuća eura.

nuzda zakon mjenja:D
a neki i nemaju tako visoku 'moralnu svijest'...ali ne mozes sad osudjivati zenu i podcjenjivati sto ima drugaciji pogled na zivot...
bruka je ukrasti, ubiti, slagati..ona govori istinu:icon_biggrin:
u kojoj se vecina iz njene generacije moze prepoznati...
 
Član
Ono što nikad nije bilo normalno nikad nece moci ni postati, postoje neke stvari koje normalnog covjeka razlikuju od životinje...Ne treba osudjivati nikoga svako živi život na onaj način kako misli da normalno je (tj. koliko mu je priroda dala da može rezonovati stvarnost) ali izaći pred ovoliki auditorijum i govoriti takve stvari stvarno moraš biti biljka...
 
Član
ako radis kao ona, a ne govoris pred auditorijem, nista drugaciji nisi od nje.... osim u ocima vecine ljudi:)
zalosno je sto je to 'moral' (pretvaranje ), a ne prave ljudske vrijednosti....

kakvih ja kurvetina znam da dodu ovdje grom bi ih ubio na prvu, ova je gotovo pa mala maca za njih :)
al takve i nece jos dobro ' rade ' :)
 
Član
Po toj logici ubijes covjeka i priznas i oprosteno ti je... Svako radi loše stvari samo neki se izgleda ponose time a neke možda bude sramota nju očigledno nije ;)
 
Član
De života ti.

Ja ću lagati na poslu, krasti pare od šefova, razbijati kafiće zbog toga što je vlasnik druge nacionalnosti, varati cure i nakon svega toga doći na tv i za neku svotu novca sve priznati. Nakon toga sam čist kao suza. Ipak govorim istinu :lol::lol:

Većina iz njene generacije ima muža, djecu..Vode normalan život.

Ovo su moderna vremena, sve ovo postaje normalno i prihvatljivo. Problem je što ovakvi ljudi nailaze na odobravanje i divljenje drugih ljudi. Kao ono, baš je hrabra, živi kako želi, radi kako joj se ćefne. To je najlakše. Moj respect ima samohrana majka koja radi 2 posla da othrani svoju djecu, a fufica kao ova ne zaslužuje ništa više od malo kite od strane nekog drvosječe koji želi u njoj isprazniti sastav svojih jaja.

:D
 
Član
Ova je potrosena pa hvata druge nacine zarade :lol: Ovo je 100% namješteno stvarno nevjerujem da ima toliko ljudi koji su spremni da se dođu blamirati javno.
 
Ma ova se quzi i u magnetnoj rezonanci zato joj je i kosa opala pa mora periku nositi :lol: kao sto sam rekao jedna od mnogih , ova je samo malo hrabrija (gluplja) pa je to iznjela sve pred kamerama
 
Član
kako mislite oprosteno ti je ...ko treba da joj oprosti?? oni koji su kao ona ili gori??
uostalom samo Bog prasta i osudjuje, on gleda dusu a ne masku...
nisam ja rekao nista dobro ni lose za ovu zenu..uopce i ne govorimo o njoj nego vise uopsteno..ona je bila samo 'inspiracija'...
a primitivizam kojim odisu ovi ljudi koji gledaju, pljescu i smiju se... ne moze se to nazvati moralnim...ali eto njih niko ne dira...

svakoj 'kurvi' (horizontalno rasprostranjenoj) se smiju i podcjenjuju oni koji im plate za sex, ali oni su drustvu normalni moralni uzorni gradjani jer eto niko nije saznao da je ciko od 50 god platio 18- godisnjakinji da je j*e do mile volje..lopovi/kriminalci koji ukradu milione se tapsu po ledjima i ljube u dupe...prica/traca se o drugima na sve strane ljubomora, zavist, laz.. jel to moral?
da bi radio dobro moras znati sta je dobro...neki to ne nauce ili nemaju mogucnost...
a osudjivanje je jedna od najgorih osobina koju neko moze imati, bar za mene..a i samim tim izdizes sam sebe to je 'zalosni moral'...
svako za sebe pa nek Bog ocjeni...haja

edit:little dragon je otprilike rekao slicno....
o tome objasnjavam po meni te koje kriju nisu nista bolje, a inteligencija je Bogom dana pa tako da joj ne mozemo uzeti za lose sto je glupa:)
 
Član
ova riba je jako glupa sve je ovo mogla jako dobro da naplati i to x puta vise negoli u ovoj emisiji
ne osudjujem je ni za sta jer je podobar procenat ovakvih idiota koji ovako egzistiraju
radim u ugostiteljstvu i ovo sto ova mala rece je mila majka sta se sve desava
nazalost
 
Top