Ovo treba nogama ubit :)

Ovo treba nogama ubit :)

MTR

Član
ne da je profulana funjara nego kobila teze vrste kakvih kod nas ima bar 60 % , daj joj kitu i ona je najsretnija na svijetu , nema veze cija je , mama joj jos veca kobila a momak levat kakvog nema na daleko , hahahah majko mila ja svakakvih budala - sve za lovu
 
Administrator
ajd sto je ona glupa i onaj njen smokljo, vec je ova emisija najgluplja stvar koju sam ikad gledo
 
Član
kaze dosad mislim da mi je bila vjerna kad kaze da nije samo se jedan lik smije u publici treba njoj platit kakog crnju nek je s*eB* da se smiri:lol::lol:
 
Član
raymo je napisao(la):
kaze dosad mislim da mi je bila vjerna kad kaze da nije samo se jedan lik smije u publici treba njoj platit kakog crnju nek je s*eB* da se smiri:lol::lol:

Žensko zadovoljstvo nema veze sa veličinom muškog spolovila. Bitna je ljubav i međusobni osjećaji





:lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
raymo je napisao(la):
kaze dosad mislim da mi je bila vjerna kad kaze da nije samo se jedan lik smije u publici treba njoj platit kakog crnju nek je s*eB* da se smiri:lol::lol:

Žensko zadovoljstvo nema veze sa veličinom muškog spolovila. Bitna je ljubav i međusobni osjećaji





:lol::lol::lol:

A vid' njega, nježnog stručnjaka.:D :lol:

Šta vi svi ostali serete, svi ste sveci, a? Idite vi malo tamo, pa onda ser'te.:icon_twisted:

Njen život, njena stvar, ali kad nekog treba ispljuvati, tu odma' gužva ko će prije.:icon_mad:
 
Član
Što neko gore napisa gentska drolja, džabe da joj sve daš ona mora makar i kod goreg... Mada ja mislim da je ovo sve namješteno nevjerujem da bi se neko došao blmirati ovako javno...Jedino ako je baš lud ili u dugovima do guše...
 
Član
zela upravu si al ovo sto sam ja napiso nema veze s ljubavi ovo je cisto pleasure nema ti ona osjecaja:icon_eek:
 
Top