ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

ovo ce biti ''naj'MLADJA'' auta na forumu

N

nenad

Stavi sliko kao i svi ostali, a ne link sa FB ili ce ti garaza biti izbrisana. Otvorio si garazu da predstavis auta a nema slika...
 
c0d14c je napisao(la):
ovo koliko ja znam nije za garazu nego recimo rubrika www linkovi ili tako nesto

:cool: :cool: :cool:

Imam samo 30 albuma, oko 15 auta, 6 albuma po 200 slika restauracije.
Stvarno ima puno slika za prebacivat' a i nisam strucan za prebacit, puno je forumu da bi na svaki stavljao pojedinacno slike (pa trebalo bi mi bar 1 godina samo da postavljam slike) mislim ako me raumijete, ja Vas potpuno razumijem, opet zelim svima pokazat' auta i da razmijenimo misljenja i iskustva, ima opcija linka preko facebook-a, ko ga nema a ima ga skoro svako ili nek pogleda kod prijatelja/brata/cure itd, mislim nije toliko tesko. Vec sam primio preko 20 zahtjeva za prijateljstvo.
Tu sam se prijavio da bi pokazao nesto i razmijenio iskustva, stvarno previse znam, imam dosta informacija, nema mjesta u BIH gdje nisam bio, pa i sire, znam tako reci gdje cuci/lezi svaki oldtimer, rad sam svakome pomoci ako neko zeli da izbrise temu ne mogu mu zabraniti. :icon_cry: :icon_cry:
Opet ako neko zeli/umije/hoce nek snimi po koju sliku pa nek ubaci da ostatak raje moze vidjeti. ;) ;) ;)

olensoner je napisao(la):
Mecka je ona za 10;)

hvala drugar, ide preko 200km/h.... :cool: :cool: :cool:

Death_beat je napisao(la):
jao jao, vidi t1 koje su.. moj san :(

Imao sam ih 7 komada, sad trenutno imam jos samo 4 komada, uskoro cu biti bogatiji za model VW T1 SAMBA.... :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
 
Član
Stvarno je šteta ne pogledati sve slike restauracije jer je baš detaljna. Jednostavno, ne može se u par slika prije i poslije dočarati sve. Otvorite nalog i pogledajte, isplati se.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Stvarno je šteta ne pogledati sve slike restauracije jer je baš detaljna. Jednostavno, ne može se u par slika prije i poslije dočarati sve. Otvorite nalog i pogledajte, isplati se.;)

To stoji, slike restauracije je tesko docarati ako se ne pogledaju samo odabrane a to je preko 1.000 :lol: a restauracija jos nije zavrsena, vec godinu dana se radi.
Da napomenem: Restauracija jeste, ali je amaterska, prvi put sve radimo, tj. varimo, rastavljamo, sastavljamo, repariramo, konkretno samo radimo buraz, ja i stari.....:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:

Eto ponavljam ako nije nekome mrsko nek ubaci po jednu sliku svakog auta, posto stvarno ne znam, radi raje ostale koja ne moze vidjeti. ;)

OggyBoy je napisao(la):
Stvarno je šteta ne pogledati sve slike restauracije jer je baš detaljna. Jednostavno, ne može se u par slika prije i poslije dočarati sve. Otvorite nalog i pogledajte, isplati se.;)

Sused/komsija, jel' se znamo??? :icon_rolleyes:
Posto sam ja tacnije u Trnu???
 
Član
onda bar u podešavanjima namjestite da album bude vidljiv svima, a ne samo prijateljima/fanovima grupe. ;)

photosom.jpg


da nam ne "iskače" stalno ovo:

contentbe.jpg
 
thefukara je napisao(la):
onda bar u podešavanjima namjestite da album bude vidljiv svima, a ne samo prijateljima/fanovima grupe. ;)

photosom.jpg


da nam ne "iskače" stalno ovo:

contentbe.jpg

Albumi su vidljivi svima, tako sam stavio opciju, ako nece posalji zahtjev, prihvatam svakoga. :lol: :lol: :lol:
 
Član
faltdach1956 je napisao(la):
posalji zahtjev, prihvatam svakoga. :lol: :lol: :lol:

pa što odma' u prvom postu ne reče da je cilj da grupa skupi što više članova? :p

evo link za one koje hoće prvo da pogledaju par slika, pa onda da se "učlane" u grupu.

http://www.facebook.com/posted.php?id=14199706131&share_id=151876074843450&comments=1#!/album.php?fbid=122340897813875&id=100001138972652&aid=9786
 
Član
Svaka cast.....vidi se da imas veliku ljubav prema automobilima.....;);)stavi koju sliku zavrsene bube one su isto dobre:D......VW T1 SAMBA jel to onaj sa puno prozora :lol::icon_biggrin:
 
Član
Ja nisam uclanjen u grupu, al vidim slike bez problema.

A ti si izgleda kupio sve T1 po BiH :icon_biggrin:

Valjda ih bar 2 dovedes u reprezentativno stanje :D
 
Top