Ovako to rade mame...

Ovako to rade mame...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E320 je napisao(la):
Niti je japanac čovjek, niti je HONDA auto!!!!


Bar za mene!!! Sorry svim ljubiteljima honde!

Et merca farer naso srat protiv honde.Eto da i to docekam.Ukoliko si do tog zakljucka dosao poredeci hondu sa mercedesom,onda druze mijesas kruske i jabuke,jer mercedes je luksuzno auto za djedove i oni koji se osjecaju tako,dok honda vec spada u onu drugu krajnost.:icon_biggrin:

I kako objasnjavas izjavu glasnogovornika iz mercedesa da honda ima bolje motore?

Evo jedan mali citat za sve mrzitelje japanaca.

"Pri konstrukciji svakog dijela motora radi se proracun čvrstoće.Svaki se dio kontruira za odredjeno opterecenje.No ,kad se stvar izracuna,potom se dio poveca (jace dimenzionira) za faktor sigurnosti.Faktor sigurnosti je zapravo eufemizam za nase NEZANJE,pogreske u materijalu,NESTRUCNOST pri izradi i ostale greske koje se mogu pojaviti u proizvodnom lancu.Posljedica:svi su dijelovi uglavnom predimenzionirani tj. jaci nego sto je potrebno,JAPANCI su prvi koji su optimizirali svoje kontrukcije i to su dotjerali do SAVRSENSTVA."
 
Član
ja sam ljubitelj BMW-a i za mene je to auto najbolje a honda je odma na 2 mjestu iza bimera tj. to su 2 jedina auta koja bi ikad u zivotu posjedovao bimera imam a ako se ikad smogne visak para imat cu i hondu jer to su jebene jurilice a crx mi je najdrazi od njih a da imam novi acord nebi se nimalo zalio na njega jer je auto predobro stric mi ima najnoviji model 2.2 tdci tako nesto oznaka i auto je predobar a crx za svoju snagu i godine kad je napravljen i dan danas pokazuje zube mnogo novijim ''sportskim''autima
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
E320 je napisao(la):
Niti je japanac čovjek, niti je HONDA auto!!!!


Bar za mene!!! Sorry svim ljubiteljima honde!

Et merca farer naso srat protiv honde.Eto da i to docekam.Ukoliko si do tog zakljucka dosao poredeci hondu sa mercedesom,onda druze mijesas kruske i jabuke,jer mercedes je luksuzno auto za djedove i oni koji se osjecaju tako,dok honda vec spada u onu drugu krajnost.:icon_biggrin:

I kako objasnjavas izjavu glasnogovornika iz mercedesa da honda ima bolje motore?

Evo jedan mali citat za sve mrzitelje japanaca.

"Pri konstrukciji svakog dijela motora radi se proracun čvrstoće.Svaki se dio kontruira za odredjeno opterecenje.No ,kad se stvar izracuna,potom se dio poveca (jace dimenzionira) za faktor sigurnosti.Faktor sigurnosti je zapravo eufemizam za nase NEZANJE,pogreske u materijalu,NESTRUCNOST pri izradi i ostale greske koje se mogu pojaviti u proizvodnom lancu.Posljedica:svi su dijelovi uglavnom predimenzionirani tj. jaci nego sto je potrebno,JAPANCI su prvi koji su optimizirali svoje kontrukcije i to su dotjerali do SAVRSENSTVA."

Poptis, i citao sam ovo i znao, ali zato honda najebe prilikom ugradnje plina ili nekih laksih zahvata tuninga bez mjenjanja dijelova originalnog motora...kad vec radi na 90% mogucnosti, onda nemas puno manevarskog prostora prije nego sto prolupa...ali zato izvlace jako respektabilne snage iz malih zapremina i zivahni ljuti motori do jaja...;)
 
da,da,to stoji,samo jebo plin,ko razislja o plinu taj nema rejserski pogled na svijet i s njim necu ni pricati:icon_biggrin::icon_twisted:
A ono gore sam naveo samo zbog onih podvucenih rijeci,NEZNANJE,NSTRUCNOST,dvije rijeci daleko od japanaca ;)

A inace ne volim se ja prepucavati previse oko tih marki automobila,ja volim sva auta,honde i japance preferiram,ali volim sva,da mi sad neko da i tu golf dvicu koja ima bed repjutejšen uzeo bih je i izvozio dok ne crkne,iako bi japanca naravno uvijek prije bilo cega.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top