Outrage vs amer_sa

Outrage vs amer_sa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Outrage, dobar rad iako nisam jos uvijek zadovoljan zadnjom felgom, al dobro je, tebi ide glas ;)

amer_sa fino odradjeno, dobra kombinacija boja ali na neki drugi styling, ovako mi se ne svidja, nekako mi "jipsy tuning"..

cestitam obojici
 
outrage je ipak siguran pobjednik u ovom duelu.. ali mi se ime Red(v)olution pravo svidja! kreativno do jaja! svaka cast..
 
Član
@freek re(d)volution :)

hmm..sasvim ocigledno glas ide outrage-u.svaka cast ;) samo su mi OFF brave na vratima al et.

amer vise srece drugi put ;)
 
Outrage - rad je fantastican i moram rec da bas nisam nasao niti jednu grasku
amer_sa - takodjer jako dobar rad,isto bez gresaka, ali moram priznat dosta kreativnije i upecatljivije i orginalan naziv rada...
S obzirom na to da su oba rada jako dobro uradjena i prilicno profesionalno,ali kada sam ugasio i.explorer ipak mi je u glavi ostao amer_sa-ov rad, prvenstveno zbog te kreativnosti i neobicnosti, i zbog stvarno orginalnog imena...
Moj glas ide amer_sa
 
Član
A da moram i aj reci da je naziv extra,svaka cast na ideji :) i da sam se trudio da smislim ime dobro,nebi tvoje nadmasio! ORIGINALNOST!
 
Član
svaka cast outrage... fakat auto obara s nogu... trebalo mi je malo da dodjem sebi heh :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top