Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev sad se pila kafa na merkuru i dogovoreno i kreceom u petak u 3 navece i polako (nosimo rostilj :lol::lol::lol:
 
Početnik
haloo haloo jel idete radi prepucavanja ili da se fino zabavite???
treba nam biti drago sto dolaze auta za brze klase.. imat ce se sta i gledati!!
znaci subota je glavna:)) da se lagano pripremim.. al kao gledaoc ovaj put uz laganu cugu:))) :cool:
 
Član
Ja idem da pojedem nesto, popijem, upoznam pozitivne ljude i brpnem malo i abd ne odem podsramljen ;)
 
samy je napisao(la):
haloo haloo jel idete radi prepucavanja ili da se fino zabavite???
treba nam biti drago sto dolaze auta za brze klase.. imat ce se sta i gledati!!
znaci subota je glavna:)) da se lagano pripremim.. al kao gledaoc ovaj put uz laganu cugu:))) :cool:

Idemo radi druzenja , brzih auta i svega vezanog za auta i provod , a to sto ima nekih ljudi sto nosom paraju oblake na to se mi ne obaziremo mi samo ponudimo cifru da se puno ne prepiremo :cool: neg et nije fino prijetiti i govoriti kuda mi smijemo hodati i sta cemo raditi , tu smo radi trke ne huliganstva nek se samo oni dokazu na stazi ostalo nije bitno i da mi zaradimo sta eura na kladzenju :lol::lol:
 
Član
da idemo radi druzenja ali neki ljudi imaju problema pa ne mozes onda ici u miru da se druzis.Kao da svi nebi voljeli doci i dobar rostilj pojesti ali to ocigledno nije moguce uraditi u miru.
 
Član
serialgf je napisao(la):
citava prasina se digla zbog izjave repe da ce biti brzi od Hote i da ce "ubiti naseg idola"

Dakle nicim izazvano je uzeo suada usta mada mu covjek nije nista uradio.

Ja licno u nedjelju dolazim i nosim 1000km da stavim na Suada i citav dan cu da hodam ispred tebe i oko tebe da vidim sta ces uraditi po tom pitanju..

pozz

Hota mu nije nista osobno rekao, ali su ljudi pricali na sve strane da je Hota jaci od njega i tupili ga samo tako sa tom pricom, pa u skladu sa zdravim natjecateljskim porivom Repo je rekao da ce ga prepilati na pisti kad god hoce...Hota je to prihvatio objerucke, jer po mom skromnom saznanju cini se da slaze novi mjenjac i da je izjavio Hota osobno da ako popusi trku od Repe da nece voziti vise niti brdo niti bilo koji race...ne znam kako Hotino cudo ide, ali sto se tice Rrepine kucke, ide ko sam vrag u pakao, ja sam se ukakio kad me ispalio od prve do trece na obicnim 215 gumama, koje doslovno mrcvari...po mojoj prici vec ste mozda skontali da je moj apsolutni favorit Repo...a da se kanimo price "moj k* je duzi" ima pista pa nek bude sta treba biti, samo nek bude fer ;)
 
Član
Vi što krećete oko 3 u noći, kad ste u Jablanici... ja isto moram u Mostar ranije pa da vam se "uvalim" u kolonu :) moji će kasnije doći... imam hebeni ispit u 9.

pozz.
 
tibor987 je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
citava prasina se digla zbog izjave repe da ce biti brzi od Hote i da ce "ubiti naseg idola"

Dakle nicim izazvano je uzeo suada usta mada mu covjek nije nista uradio.

Ja licno u nedjelju dolazim i nosim 1000km da stavim na Suada i citav dan cu da hodam ispred tebe i oko tebe da vidim sta ces uraditi po tom pitanju..

pozz

Hota mu nije nista osobno rekao, ali su ljudi pricali na sve strane da je Hota jaci od njega i tupili ga samo tako sa tom pricom, pa u skladu sa zdravim natjecateljskim porivom Repo je rekao da ce ga prepilati na pisti kad god hoce...Hota je to prihvatio objerucke, jer po mom skromnom saznanju cini se da slaze novi mjenjac i da je izjavio Hota osobno da ako popusi trku od Repe da nece voziti vise niti brdo niti bilo koji race...ne znam kako Hotino cudo ide, ali sto se tice Rrepine kucke, ide ko sam vrag u pakao, ja sam se ukakio kad me ispalio od prve do trece na obicnim 215 gumama, koje doslovno mrcvari...po mojoj prici vec ste mozda skontali da je moj apsolutni favorit Repo...a da se kanimo price "moj k* je duzi" ima pista pa nek bude sta treba biti, samo nek bude fer ;)

Posteno samo da on to hoce tako prihvatiti , a vecina ljudi misle sto je Hota napravio vrijeme 11.XX prije godinu ili 2 da je sjedio skrsteni ruku i gledo ligu prvaka mozda , e to ste se malo zaj*li :cool::cool:
 

IGY

Član
samo cu jedno reci
Hota se nema kome dokazivati
covjek vozi brdo, sto je po meni puno zahtjevnbija disciplina nego se ispaliti 402 metra
ima svoj servis sto znaci da bas zna oko toga
ne kazem da ni repo ne zna daleko od toga
sto se mene tice neka pobjedi brzi :D
 
Član
Joj rodjace ne znam koliko smo u jablanici posalji br na pp i zovnemo te, kazem ti mi krecemo u 3 (a meni je ispit u 1 sutra poslepodne)
 
Član
IGY je napisao(la):
samo cu jedno reci
Hota se nema kome dokazivati
covjek vozi brdo, sto je po meni puno zahtjevnbija disciplina nego se ispaliti 402 metra
ima svoj servis sto znaci da bas zna oko toga
ne kazem da ni repo ne zna daleko od toga
sto se mene tice neka pobjedi brzi :D

malo sam pratio temu i na ovo stavljam veliki potpis :cool:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Joj rodjace ne znam koliko smo u jablanici posalji br na pp i zovnemo te, kazem ti mi krecemo u 3 (a meni je ispit u 1 sutra poslepodne)

Eto ga, dogovorimo se.


I da, prije poal sata sam bio sa Ostojićem... vraćao se on od Srđana pa mi ponio felge usput... auto mu je spremno i hrpa konja je tu... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top