Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
oooo pa pocelo se i kladiti :)
repi svaka cast (imas najjaceg golfa) al mislim da nema sanse protiv hote :) posebno sad :)
u pitanju je sad jos jedna stvar... dali ce oba auta izdrzati tolike sile :)))


sretno svima...
 
Član
Evo da najavim da California Racing Team dolazi sa 5 ..6 auta na celu sa nasim klubskim Audijem R8.
attachment.php
 
Član
guru je napisao(la):
Nego da vas pitam, jeste li za jedan PARTY na pisti u subotu navečer od 21:00 do ranih jutarnjih sati.
Naš plan je ovakav: poslije trke u subotu, znači oko 20:00 kruzing sa Piste prema gradu i kroz cijeli Mostar POD PRATNJOM POLICIJE, pa povratak na Pistu do 21:00 i onda BAVARIA-RED BULL PARTY. Za muziku bi bio zadužen DJ ZURA. Cijene pića bi bile snižene u odnosu na one s utrke.
Ja sam za..

Mi cemo dole nociti na pisti pa nam to dobro dodje :D
 
guru je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Kao što vam je poznato dolazim kao fotograf dole sa par kolega novinara i svi vi koji se budete takmičili želim vam sreću da uzmete nagradu a sto se tiče najbrzih nemojte biti nervozni i bahati prema nekim novinarima ako budu trazili Izjavu od vas
toliko od mene i neka najbolji u svojim Klasama pobjede
PS.
Hvala Goci,Nini,Dadi na zalaganju da dobijem press Iskaznicu jer i ovaj put aparat i novinarski dokumetni idu uz mene

Moj Ado slabo ti oni iskaznicu sređuju. Sve su iskaznice kod mene a niko je još niej pitao za tebe. Samo se ti javi na 063/311-557 i dobićeš je bez ikakvih veza.

Nego da vas pitam, jeste li za jedan PARTY na pisti u subotu navečer od 21:00 do ranih jutarnjih sati.
Naš plan je ovakav: poslije trke u subotu, znači oko 20:00 kruzing sa Piste prema gradu i kroz cijeli Mostar POD PRATNJOM POLICIJE, pa povratak na Pistu do 21:00 i onda BAVARIA-RED BULL PARTY. Za muziku bi bio zadužen DJ ZURA. Cijene pića bi bile snižene u odnosu na one s utrke.




Postujem
 
Član
silverstar je napisao(la):
ja sam za :cool:
samo da ne bude hladno.. kakve su temperature navecer u mostaru ?
kod nas u SA svako vece izmedju 11 i 13 stepeni (oko 01.00 - 02.00, kasnije vjerovatno jos stepen dva nize..)

PS
vidio sam na prijavama i potvrdu vec ranije najavljivane ekipe iz Novog Sada ..
braca Meljkuti (kadett let i honda let) i Ljukovcanin (yugo let), svi 13 i nanize ;)

Navečer i ponoći temperatura se ne spušta još uvijek ispod 16-18 stupnjeva. Doduše to je u gradu. Za pistu možda bude 1 stupanj manje. Evo sad (22:00 sati) je 21 C.
 
guru je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
ja sam za :cool:
samo da ne bude hladno.. kakve su temperature navecer u mostaru ?
kod nas u SA svako vece izmedju 11 i 13 stepeni (oko 01.00 - 02.00, kasnije vjerovatno jos stepen dva nize..)

PS
vidio sam na prijavama i potvrdu vec ranije najavljivane ekipe iz Novog Sada ..
braca Meljkuti (kadett let i honda let) i Ljukovcanin (yugo let), svi 13 i nanize ;)

Navečer i ponoći temperatura se ne spušta još uvijek ispod 16-18 stupnjeva. Doduše to je u gradu. Za pistu možda bude 1 stupanj manje. Evo sad (22:00 sati) je 21 C.

Trenutna temperatura na pisti je nekiih 20 stepeni stepen gore dole
upravo stigao kuci
 
Član
Svaka cast za party mnogo mi se svidja ideja, sad znamo gdje cemo biti u noci sa subote na nedelju!!!

I usput ako je kome potrebno imam šlep sluzbu u ponudi specijalno za ovu priliku Sarajevo-Mostar-Sarajevo 300 KM (inace je oko 550 KM). Covjek je veliki ljubitelj ovog sporta pa se ponudio da usput povuce neko auto ako ima zainteresovanih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top