Otvor'de zadnja da unidjemo ...

Otvor'de zadnja da unidjemo ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Jao tupana...od ovog golfa vise nista nema, hauba, blatobrani, vezni lim, blok motora, hladnjak, nosaci......ajmeeeeee :cool:

Da, da, da...tako im i treba...joj uzivancije prizora...:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

pa nije bas uzivancija jer su vec nabavili druge 5ice a lagano prave groblje sa 4 orkama i 5ica oko stanice ovdje na pofalicima , treba neko slikati ona auta tuga, a njima ni iz dzepa ni u dzep
 
Član
imo sam ja slikano. samo sto je to ostalo na hard-disku starog kompa. ako uspijem prebacit, postavicu... ;)
 
Član
Po onim prvim slikama na topicu se ne vidi dovoljno, petica je tu stajala, a busevi su uradili svoje. Postoji i varijanta da je ovaj prvi bus ispred petice krenuo u rikverc i nabio se u policijsku peticu, koja je pogurala ostale aute. A moze bit i da je zadnji bus udario... :icon_eek: Admire, ako je petica stajala parkirana, nema razloga da aktivira zracne jastuke.
 
VR6Boki je napisao(la):
Po onim prvim slikama na topicu se ne vidi dovoljno, petica je tu stajala, a busevi su uradili svoje. Postoji i varijanta da je ovaj prvi bus ispred petice krenuo u rikverc i nabio se u policijsku peticu, koja je pogurala ostale aute. A moze bit i da je zadnji bus udario... :icon_eek: Admire, ako je petica stajala parkirana, nema razloga da aktivira zracne jastuke.

:lol::lol:samo pitam
 
Član
Vidio sam ovu peticu danas ispred policijske stanice poznao sam je po custom made haubi:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top