Otvaranje BBI Centra na Dan Grada Sarajeva

Otvaranje BBI Centra na Dan Grada Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
jeste smijesni stvarno cuj da puste da se besplatno parkira u jedinoj vecoj podzemnoj garazi u citavom centru grada. pa svi bi poletili i ostavljali tu auto da stoji danima i danima jer je sigurnije nego na parkinzima oko zgrada itd

ja bi prvi tu parkirao auto preko zime da je dzaba :lol:

morate malo razmisliti prije nego napisete takve stvari, naravno da ce se placati jer to nije javna garaza.

ne mozete poredit mercator sa ovim jer oko mercatora nema nicega, tamo parkiras samo kad ides u mercator, a s obzirom kako je tesko naci parking u centru svi bi parkirali u BBI pa otisli u grad preko dana ili navece, svi koji rade u blizini bi tu parkirali od 8 do 4 i slicno...
 
Član
sve si ti upravu sto kazes. sad ce reci sta igra marka manje vise. ali neka realna cijena bi bila 1KM. meni svejedno jer nikad se i ne zadrzim duze od sata ali... ma ne znam. dovoljno je spomenuti robot koji naplacuje parking a njegov trzni centar a ovaj BBI je u centru grada
 
Član
ma ljudi imaju pravo naplatiti, ko hoce da ostavi ostavice, njemu ta markica nece igrati neku ulogu. bar ce znati da mu je auto sigurno... a takodje ce se odredjeni br garaza iznajmljivati, mjesecno ili godisnje, kako ko hoce...
 
Član
Ja sam rekao u redu je ako ti ostave malo vremena da kupiš šta hoćeš i ispališ se..A Igy i ovi što kupe,kafenišu,jedu,ošišaju se i odspavaju pa se zadrže u shopingu 3-4 sata nek plate parking :D
 

JD.

Član
pa skontajte malo koja ce biti navala na tu garazu kad se otvori...

svi bi otisli kupili zvake i onda se zajebavali po gradu sat dva a dzaba parking :lol:

a i rekli su da ce samo 1/3 ili 1/2 mjesta biti za kupce i posjetioce, ostalo ce biti za mjesecne/godisnje karte i za zaposlenike BBI tako da od onih 450 mjesta mozda 200 bude za slobodnu upotrebu, da se to jos neplaca prvih sat dva pa tesko je ocekivati realno...
 
Legend
pa bice navala i sad je guzva, mogu misliti kako ce biti kad se ono otvori.. bit ce saobracajni kolaps na dan otvorenja, sjecate se sta je bilo kad se otvarao robot u rajlovcu !?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top