osudjivanje drugih...

osudjivanje drugih...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_JokeR_ je napisao(la):
E ovako zelio bih da pitam sve znaci bas sve jesul vas ikad osudjivali znaci vas i vasu ljubav prema limenim ljubimcima???? Zasto pitam? Danas hodam sa nekim jaranima i prodje pored nas neki LEON nako bas fino sredjen sa stilom crni i moja rekacija "sef", odgovor svih prisutnih TI NISI NORMALAN!!!!!! Pitam ih sto kad svi u glas ko bi ulagao pare u auto onako da li su ti potrebne one felge ona glasna muzika to samo papci rade! Tu iznosmim svoje misljenje i govorim jesam li ja papak sto volim auta i TUNING uopsteno sto bih volio da vozim auto po mom cejfu!!! ja bacao pare Opet ista rekacija kako mozes bacat pare na to to su samo gluposti i mami para stvarno ne mogu da vjerujem u kakvoj okolini zivimo!! :icon_question: Da su oni jedini od kojih sam cuo ovakve komentare pa hajd nego na vise mjesta sam cuo ovo cak su i mene poceli gledat nekako ko da sam ne znam!!!! Jesul ljudi koji vole sredjivat auta stvarno rijetkost (ne zbog para vec zbog ljubavi prema autima)????? Stvarno nisam imao vise zelje da se raspravljam sa njima!!!

mijenjaj drustvo najbolje ti je sa rajom koja to voli
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Kod mene mahala i haveri sve sami auto freak-ovi:cool::cool:
Kako i nebi bili sve sami mehanicari, a. elektricari, a. limari... + sve su to mladji momci.
Jedino ponekad stara gnjavi pricom sto se toliko vrtim oko auta (+ kad ga perem) ., josh sad kad uzmem svoje... Gori hala:D

hahaha
ili si iz Hrasnince ili iz Boljakovog Potoka :D
 
Član
enesss je napisao(la):
svaki dan to slusam , i od svojih , i od naroda sa strane .... al mene boli miki , to je moj cejf i moje veselje , bolje i tako nego da pravim pizdarije po carsiji

eh dobro si i reko.... a vala svakom njihovo meni moje... jebe mi se sta drugi rade... a i jebe mi se.. sta drugi misle o mojim postupcima...
 
ima tu malo i turbo folka..cim prema nekoj karakteristici pripadas manjini odmah te etiketiraju. ima zaista malo ljubitelja automobila (sto se vidi na ulicama) i naravno, ljudi nas odmah ne razumiju..
 
Član
kod mene ove budale donekle lude za autima ko ja pa imamo o cemu pricat..heh al ima i onih kojima je to sve svejedno...kojima je draze potrosit na nesto drugo...svak ima svoje...
 
gaga je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Kod mene mahala i haveri sve sami auto freak-ovi:cool::cool:
Kako i nebi bili sve sami mehanicari, a. elektricari, a. limari... + sve su to mladji momci.
Jedino ponekad stara gnjavi pricom sto se toliko vrtim oko auta (+ kad ga perem) ., josh sad kad uzmem svoje... Gori hala:D

hahaha
ili si iz Hrasnince ili iz Boljakovog Potoka :D

hahahhahaha , ovo drugo , hahahhaha

eo Dado brate pogodi lik :lol:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
gaga je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Kod mene mahala i haveri sve sami auto freak-ovi:cool::cool:
Kako i nebi bili sve sami mehanicari, a. elektricari, a. limari... + sve su to mladji momci.
Jedino ponekad stara gnjavi pricom sto se toliko vrtim oko auta (+ kad ga perem) ., josh sad kad uzmem svoje... Gori hala:D

hahaha
ili si iz Hrasnince ili iz Boljakovog Potoka :D

hahahhahaha , ovo drugo , hahahhaha

eo Dado brate pogodi lik :lol:

hahahahaha to je to gaga, Boljakov rulles:cool:
Koga znas odavde? Osim mene i vernes_amg-a :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top