Ostao nepovrijeđen u smrskanom "pasatu"

Ostao nepovrijeđen u smrskanom "pasatu"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nemozes vjerovati, samo gas, gas, gas, i gas... Eh eto mu i ASR i ESP... :icon_evil:




Krećući se u pravcu Tuzle, vozač "pasata" je na klizavoj cesti izgubio kontrolu nad vozilom...
17.04.2008. 19:35

Na magistralnom putu Tuzla - Orašje u Bjelavama kod Srebrenika preksinoć u 23.15 sati dogodila se saobraćajna nezgoda, u kojoj su učestvovali kamion s prikolicom "mercedes" (310-E-300), za čijim je upravljačem bio Kemal O. (50) iz Banovića, i "pasat" (621-M-001) kojim je upravljao Elvis I. (24) iz Dubokog Potoka kod Srebrenika.

Krećući se u pravcu Tuzle, vozač "pasata" je na klizavoj cesti izgubio kontrolu nad vozilom, okrenuo se i udario u lijevu stranu kamiona koji je naišao iz suprotnog smjera.

Nakon toga, udario je u brdo s desne strane puta, više puta se prevrnuo, te se popriječio na desnoj saobraćajnoj traci oko 30 metara dalje od mjesta sudara s kamionom. O silini udara svjedoče razbacani dijelovi karoserije i akumulator na cesti i nasipu pored puta.

Iako je "pasat" potpuno smrskan, srećom, vozač, koji se nalazio sam u vozilu, prošao je bez povreda, a nepovrijeđen je i vozač kamiona. Uviđaj na licu mjesta obavili su pripadnici Odjeljenja kriminalističke policije PS Srebrenik.
 
Član
strahota. sve radi neprilagodjene brzine uslovima na putu i balavci koji nemaju mjere kad pritiscu gas
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
strahota. sve radi neprilagodjene brzine uslovima na putu i balavci koji nemaju mjere kad pritiscu gas

Upravo tako, vidi sta napravi, nedaj boze da je neko naisao iz kontra smjera, bilo bi mrtvih.
 
Član
fakat ne znam sta da kazem... nek bude sretan sto je osto ziv i nek za svoje ali tako i zdravlje drugih ne sjeda vise za volan... hajvanima nije mjesto za volanom, a kamoli za volanom nekog jaceg auta...
 
jbg.. ovdje se nema nista reci. svi smo mi barem jednom u zivotu divljali po nemogucim uvjetima. nema te budale koja bi se mogla prozvati andjelom. ali opet, nije ni vrijeme ni mjesto bilo da se iskusava granica auta.. a naravno kod nas nema poligona za obuku u naprednoj voznji.. :)
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
jbg.. ovdje se nema nista reci. svi smo mi barem jednom u zivotu divljali po nemogucim uvjetima. nema te budale koja bi se mogla prozvati andjelom. ali opet, nije ni vrijeme ni mjesto bilo da se iskusava granica auta.. a naravno kod nas nema poligona za obuku u naprednoj voznji.. :)

Konacno neko razuman... :icon_biggrin:

Kako ti vec napisa, svi smo mi radili gluposti kad smo tek polozili. I vecina vozaca kad poloze brzo voze, a greske na cesti nekada mogu skupo stajati. No opet, nigdje u BiH nema poligona ni staze, gdje bi mogao otici i brzo voziti, nesto nauciti, pretjerati pa se izvrtiti bez posljedica.

Ovaj gore je odlicno prosao, imao je i siguran automobil, sto mu je vjerovatno dosta pomoglo. Ako ima kasko, sto je vrlo vjerovatno, nece ni "osjetiti" ovaj udes, samo se nadati da ce nesto nauciti iz toga.
 
Član
šta mislite koja je linija? ja samo po braniku vidim da je onaj b5.5 2001 na dalje. šta uradi s njega, nisam mislio da se passat da tolko razbit, aku na cesti
 
Član
Pa prijatelju jos jednom procitaj tijek sudara....ja mislim da je frajer imao dosta srece sto se vozio u ovom automobilu i po meni to ga je spasilo
 
Član
cuj ovo pasat,ja mislio laguna,kada sam ga vidi u utorak navece kada sam se vracao iz srebrenika,a mislio sam da nema prezivelih,ali et dobro se zavrsilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top