Osram Cool Blue Halogen, -LED osvjetljenje tablice ?

Osram Cool Blue Halogen, -LED osvjetljenje tablice ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me gdje se imaju uzeti navedene ili neke druge "bijele" pozicije, isto tako bi stavio i bijele sijalice na zadnjoj tablici. Obisao pola Zenice, nema, nema ni u Fisu, pa eto ako neko moze pomoci... Plave me ne interesuju, dakle samo ove kao "bijele", da idu uz ksenone.
Valjda su to neke ovakve :
http://www.phoenixautobulbs.co.uk/osram-cool-blue-halogen-w5w-501-bulbs-p-214.html
 
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Da bezze neotvaram temu jesul to te sijalice sto idu u prstenove od farova ili idu neke druge to nisam mogao skontati

a od osrama sto se tice imas veliku ponudu na brankovcu dje prijasnji zovko sadasnji fis dje kamera stacionirana mogu ti provjeriti ako budem prolazio u ovo dan dva
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Na ovoj slici su te kao led diode, to mi ne treba, ne mislim da mi auto liči na jelku, samo obicne sijalice da su bijele, daleko ljepse izgleda posebno zadnja tablica po noci. Što se tice pozicija, trenutno imam one "ping pong" kao plave, ali brzo odu, tako da mi vec dugo ne rade, pa eto do registracije, da nabavim neke kvalitetne bijele pozicije. Samo recite gdje i sta, pa da uzmem?? Uglavnom trebaju mi w5w 12v, pozicija i c5w 12v zadnja tablica, u fisu imaju osramm ali samo neke txx nesto, koje mi ne pasu...
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Jesu, to su te kao kod Deye, samo su njegove diode malo vece nego kod mene, ali vidi se koliko jako svijetle, ovisi sve od toga ko proizvodi angel eyes farove.
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

E to, dovoljna meni ova neka osram ili philips bijela zarulja, pa skoda je u pitanju, nije audi pa da mu leze diode. Nasta bi fabia licila sa diodama, jednostavno ne ide :D

A moze i ovako nesto: LED DIODA T10 BIJELA ZA POZICIONA SVJETLA , pretpostavljam da bi ona odgovarala?
http://www.tpautosport.com/webshop/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&category_id=60&product_id=108&Itemid=26&vmcchk=1&Itemid=26
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

druze ne znam jesu to te ali ja maloprije bio u FISu onom u Vitezu i gledao te 1,5KM par OSRAM
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Gledam cesto po fisu, imaju ali t5nesto samo, nemaju w5w i c5w, anway ty;)
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Ja kupovao tri puta one PILOT w5w u mercatoru u onoj radnji u TZ i ne izdrze vise od dvije sedmice i na kraju vratim obicne sijalice dok gdje ne nadjem da valjaju ...imaju neke u A3Mu al oni dok posaljuu lakse u Hrvatsku otici pa kupit :cool::lol:

Uspud, duze izdrze one sa pijace neg ove ....

Trebo se netko na forumu potrudit pa nabavit kakve da valjaju bilo bi zainteresovanih ....:icon_smile:
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Smijesno ili zalosno, pa zar nigdje kod nas nema takvih sijalica...
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Ima njih i na pijaci a kolko ce trajat :icon_question: 2 sedmice max pa opet mijenjaj :icon_mad::icon_evil:
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

GrandMaster je napisao(la):
BIlo ih je u Merkuru na Stupu... trebalo bi da ih imaju jos...

Nema u Merkuru, gledao sam
I mene interesuje gdje se mogu uzeti, ove sa pijace ne traju...
 
Član
RE: Osram Cool Blue Halogen (W5W)- gdje nabaviti

Ja malo, pa malo uzmem one "huan li feng su", rade koju sedmicu i riknu. Najgore je to sto se preznojim dok promijenim poziciju kod lijevog fara, od akumulatora prs ne mogu proturit, ona plastika jos ispucala, sav se iskasapim. Zato hocu stavit neke kvalitetne da traju, ali nigdje da ih nadjem :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top