Osijek Street Race Show No_2

Osijek Street Race Show No_2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ja sada dosao gledao sam,do 13 sec klasu vise nisam mogao zima ubi i nije toliko zima koliko je vjetar puhao uglavnom extra je bilo pogotovo DRIFT show:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Žalba za organizatore,

Danas ste najavili da ce se odrzat street race, Db i stayling!!!

Eh a mi koji smo dosli dzabe na j*eni stayling, niko nije dosao ni rekao momci nece se odrzavat stayling. nego svi odbacuju odgovornost sa sebe i na kraju nas 10tak auta sj*ada.

Mislim da ovo stvarno nije OK zbog vaseg sledeceg eventa.
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Žalba za organizatore,

Danas ste najavili da ce se odrzat street race, Db i stayling!!!

Eh a mi koji smo dosli dzabe na j*eni stayling, niko nije dosao ni rekao momci nece se odrzavat stayling. nego svi odbacuju odgovornost sa sebe i na kraju nas 10tak auta sj*ada.

Mislim da ovo stvarno nije OK zbog vaseg sledeceg eventa.

Do 10:30h niti jedan automobil nije bio prijavljen organizatoru za Street Style, i nakon toga su prijave zaključene. Razlog neodržavanja je poprilično jasan.
 
kalkan je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Žalba za organizatore,

Danas ste najavili da ce se odrzat street race, Db i stayling!!!

Eh a mi koji smo dosli dzabe na j*eni stayling, niko nije dosao ni rekao momci nece se odrzavat stayling. nego svi odbacuju odgovornost sa sebe i na kraju nas 10tak auta sj*ada.

Mislim da ovo stvarno nije OK zbog vaseg sledeceg eventa.

Do 10:30h niti jedan automobil nije bio prijavljen organizatoru za Street Style, i nakon toga su prijave zaključene. Razlog neodržavanja je poprilično jasan.
RAZLOG JASAN ALI PRIJAVE ZA sTYLE BI TREBALE BITI OTVORENE SAT ILI DVA NAKON OSTALIH PRIJAVA
 
Član
joj vam razloga, smjesni ste da valja ... za one koje zanima dB kako je proso sto se "nasih" tice, Igy 2 mjesto A klasa, Antares (u saradnji samnom) 1 mjesto B klasa, bekir je uzeo C klasu dok je legenda simic (sa 3kW rms-a) napravio 158,5dB i ubjedljivo uzeo pro klasu ... najglasnijem na eventu (tj simicu) je dodjeljena multimedija sa full fullova opremom (gps, bluetooth, dvd, divx i da ne nabrajam dalje) dok je drugom najglasnijem (aka nogo bekir) dodjeljen set kablova od 50 kvadrata koji je stvaaaarno zanimljiv i koji ce vjerujem bekiru itekako dobro doc ... sto se tice dB-a stvarno bez ikakvih zamjerki, momci su svoj posao odradili maksimalno korektno i profesionalno i svaka vam cast ;) ... veliki pozdrav od mene i abd vidimo se dogodine ;) ...

@ ivica, drug cadi ti auto, prebaci ga malo na benzin da procepi :lol: :icon_twisted: ...
 
Član
Cuj to majketi, ni jedan auto nije prijavljen, pa valjda iz postovanja prema momcim koji su prevalili tolike kilometre da bi dosli na takmicenje prijave treba da se zakljucuju u 12h(a ja sam kao gledalac stigao oko 12 i svi takmicari sto se tice styla su vec bili stigli) stvarno vam nije neko objasnjenje ako niste imali domacih takmicara mogli ste barem izpostovat momke koji su prevalili po 100-150km pa i vise da bi se takmicili :icon_eek: :icon_mad:
Inace sto se tice ostalog sve je ok dosta auta na rejsu(extra organizacija vezana za rejs) malo gledalaca vjerovatno radi hladnog vremena, zao mi baste zbog redlajta u finalu itd cestitke pobjednicima, organizatoru kritike radi styla a za sve ostalo pohvale!!! Vidimo se sl godine ;)
 

sUx

Član
Evo nakon naseg odlaska u petak oko 17 :00 i sinosnjeg party-a svu noc u osijeku sa organizatorima SR i nakon toga,bilo je smjeha citavu noc,nismo dali spavati nikome hahaha
NAPOKON i mi smo stigli maloprije kucama
Igy,Muha,lulo,nedim ,silverstar ,sUx,žilo,dragon, .....
,put je bio j*en al sta je tu je... nismo ga puštali ,mali smo ga nitrisali usput i tako bilo je svega :D

pojeli smo kompletan Mcdonalds hahahahahahahaa
muha bijednik nas je ostavio same,kad nas je snijeg uhvatio ... negdje pred izlaz sa autoputa kad smo se vracali hahahahaaa MA DODZIII VAMOOOOO

sto se tice trke bilo je sve OK ,nasa ekipa nije bila velika al su se pokazali dobro...

Samir rizvanovic ( Redline ) uzeo je 3 mjesto u klasi 15 ( imao problema sa autom )

Faruk Dedic DIno (sport car) sa mercedesom nazalost nije uzeo pehar al je napravio solidno vrijeme 13.4 ( vrijeme auta):cool:

muhic mirza (muha car audio) sa bmw-om izgubio od nekog beze auta ni ne sjecam se i on je napravio vrijeme 14.xx :cool:

admir cernica mrva sa borom je isto ispao od nekog auta ne sjecam se tacno ni vremena ... vozio je klasu 16 pa poslije meni se cini probio u 15...

sead agic silverstar se dobro borio u klasi 13 izbacio neke od veoma jakih auta npr fica 1.8 T ex dario ljubicic narandzasta :D
sejo je napravio vrijeme 12.9 sto je i njegov licni rekord hehee:D

aBd sljedece sezone idemo opet :123::lol::lol: MA DODZI VAMOOO BIJEDO
:lol::lol::lol::lol::lol:


NARAVNO SVE CESTITKE KALKANU NATI I OSTALOJ RAJI .... ORGANIZACIJA JE BILA SUPER I JEDVA CEKAMO DOGODINE OPEEEEETT :D
 

IGY

Član
MA DODZI VAMO KAD TI KAZEM
blup :lol:

oj promukao sam vise

kao sto sux rece put je bio katastrofa za povratak snjega i svega, svi na ljetnim guamam neki na slikovima :D

al sve je to car, i svi mi koji to volimo je za nas taj povratak jos jedno iskustvo vise :cool:

sto se tice style fakat bilo je oko 5 auta sto sam ja vidio da bi se kao takmicila
imam slike dokumentovano, znaci nema bilo ovoliko bilo onoliko
BTW Ervixe ako si dosao samo da bi se takmicio na style a ne odgledao cijeli SR iskreno nisi ni trebao dolaziti
jer svjestsan si i sam da je style samo popratno desavanje bilo, sva pznj je usmjerena bila na trkace, dB je zasluzna kao i uvijek dobra ekipa zato je i bilo kako treba

BTW


cestitke organizatoru i sve pohvale
Kale i ekipa su bili odlicni i naravno jedva cekam next event

i da samo za ove strasne koji su najavljivali da ce se pojaviti a nisu se pojavili poruka
da nisu svjesni sta su propustili
 
Član
A to samo danas bilo, ja kontao oba dana ce bit :icon_biggrin:

Cujem Golf 2 VR6 Turbo 4M najbrzi, 11.2s :)
 
Početnik
nema spavat u kadetu :)

vozio sam 50km.h autoputem i nista mogli stici me :)

dobro je bilo :)

samo mi zao magarca....


ma dodzi vamooooooooo
 

sUx

Član
muha je napisao(la):
nema spavat u kadetu :)

vozio sam 50km.h autoputem i nista mogli stici me :)

dobro je bilo :)

samo mi zao magarca....


ma dodzi vamooooooooo

moj muha kako cemo te stici ne radi nam grijanje zamaglili ja i sejo pravo,a farovi Bog dao bacaju 3 metra ispred sebe ,neznamo gdje vozimo hahahahaha al vozilo je za svaku pohvalu izdrzao je 100 konja diznu nitra na trci i u povratku smo pucali nitro dok je bila suha cesta i pravac po osijeku :D:icon_twisted:
 
Član
bilo je oke,vidio antaresa,igija,edu,redline,muhu,simica,bekira...ma da ne nabrajam men se cini da je bilo pola bosne u OS:D samo sto je bilo zimaaaaaaaaaaa :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top