Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mi idemo iz Odzaka u 9 sati u nedelju,pa eto tko hoce ili da se pridruzimo ili pridruzite,javite nam.....
 
Član
VW_freak je napisao(la):
senci je napisao(la):
tko ide u nedelju iz tuzle il okoline da idemo skupa

idem ja i jos dva prijatelja kontali se naci u pola 8 na pumpi ininoj na sickom

sa koliko auta idete u osjek.iz tuzle ima oko dva sata voznje.ajd dog cemo se jos za vrijeme. moram vidjeti kad ce ovi ostali pa da idemo svi skupa

ivica je napisao(la):
mi idemo iz Odzaka u 9 sati u nedelju,pa eto tko hoce ili da se pridruzimo ili pridruzite,javite nam.....

o legendo kad ste vi na granici pa da se nadzemo
 
Član
senci je napisao(la):
VW_freak je napisao(la):
senci je napisao(la):
tko ide u nedelju iz tuzle il okoline da idemo skupa

idem ja i jos dva prijatelja kontali se naci u pola 8 na pumpi ininoj na sickom

sa koliko auta idete u osjek.iz tuzle ima oko dva sata voznje.ajd dog cemo se jos za vrijeme. moram vidjeti kad ce ovi ostali pa da idemo svi skupa

ivica je napisao(la):
mi idemo iz Odzaka u 9 sati u nedelju,pa eto tko hoce ili da se pridruzimo ili pridruzite,javite nam.....

o legendo kad ste vi na granici pa da se nadzemo



legendo mi bi na granici bili oko 9:45 ali u samcu... ako ti bude pasalo evo ti br 063 402 978
 
Član
senci je napisao(la):
tko ide u nedelju iz tuzle il okoline da idemo skupa

mozemo zajedno , dodes do Srebrenika idemo zajedno, ali se cujemo u Subotu da vidim da li cu uspjeti sve sklopiti do tada posto mi je sve povadjeno iz auta
 
bit ce svega u Osijeku.. mali nagovjestaj sta nas ceka u 2012-oj bio je vec na Grobniku prije 2 sedmice ali cini se da sezona tek pocinje ovaj vikend u Osijeku !!
mi idemo sa nekih 7-8 auta a koliko sam cuo bit ce jos dosta auta i iz Sarajeva i iz cijele BiH, a naravno i regije..
u nedjelju specijalni okrsaj : heinz schenk (AT) - zeleni camaro, sada sa ca. 2500 KS vs csaba erdos (HUN) - moris minor sa ca. 3000 KS
sto se najbrzih u regiji tice, 90 % potvrdilo je dolazak tako da nas ocekuje odlican vikend ;)

:123: :123:
 

IGY

Član
bgice ovo ludi oktanski vikend izgleda
Dragone ja idem u nedelju, posto necu ici sa svojim autom, nego sa drugom, a on bas i nesto nije raspolozen da nosi stvari preko granice, tako da fakat necu moci, ako bi se sta slucajno promjenilo zovem te da uzmem to
 
organizatori ajmo bit malo odgovorniji...sve prognoze najavljuju kisu za nedjelju a meni se ne da prec put od 300 km i poljubit vrata...jel se ceka subota za konacno da ili ne za race u nedjelju ili ima neki plan B ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top