organizovanje instalacije

organizovanje instalacije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
adi187 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
kod mene na kablu od woofera ima to,30-tak cm,kupio woofer od IGYja,pa pitaj ga odakle mu :D

Pito sam ja vec igya za to , kad je on to ugradjivo nije se moglo ni kupiti na metar nigdje nego i on skuplkjo od neispravnih xenone i druge elektronske opreme gdje su bili omotani ti kablovi pa skido sebi ;)

da da parola snadzi se :D

hehe

pogledaj malo po ebay imas dosta toga a nije neka cifra ko kod nas
i nemoj zaboraviti na krajeve obavezno termo buzir, jer jedino tako to ljepo izgleda, nemoj da te vidim da kraj motas izolor trakom sve cu da ti "osjecem" i ima da radis ponovo po ps ili nikako :cool:
 
Član
Ak ne nadjes onda udri sa platnenom trakom bolje i s njom neko obicnom izolacijskom :D:cool: Al pazi ima i njih boljih i losih, na ovim kvalitetnim kad se omota kablo ne primijete se spojevi izgleda kao da je iz jednog dijela sve :D
 
Ma ne brini Igi, usao sam u fazu kad vise nema fuseraja :cool:

evo javili su mi se ovi iz Ingela, uplatim danas, stigne sutra roba, tako da cu uzet ovaj jedan kit, pa cemo vidjet sta dalje. Mozda i iz Hr uzet 2 m ove deblje, od 4 centa za vece snopove.

Kako god, bili ste mi od pomoci momci, fala i sto se mene tice moze i lock, ne mora, al et, sto se mene tice jel ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top