Opela zapalio zbog cestih kvarova

Opela zapalio zbog cestih kvarova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
:D:D:D:D


:lol::lol::lol:



U policiju je priveden zbog izazivanja opće opasnosti...
16.04.2008. 13:30

Prema informaciji MUP-a Kantona Sarajevo, "opel kadet", koji je preksinoć u ulici Kenana Demirovića u potpunosti izgorio, zapalio je Dževad B. (48) iz Sarajeva, koji je koristio automobil. On je izjavio policajcima da je "opel" polio zapaljivom tečnošću i zapalio zbog čestih kvarova na automobilu. U policiju je priveden zbog izazivanja opće opasnosti.

:lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:lol:
 

edo

Član
ja konto otpadali mu dijelovi karoserije...pa nije više mogao da pokrpi...RESPECT...
 
Član
pa nek napadaju, i sami znaju da ovi stariji opeli ne valjaju ni... (da ne kazem cemu). mislim de mi barem jednog imenuj na kojeg se svijet ne zali i koji je jos u orginalnom stanju, tj da nije radjen, farban itd itd...
 

Lav

Član
i sve to u mojoj ulici
napio se lik i dokurcilo mu sto se kvari.
kanta benzina i upaljac. dobro da jos i on nije izgoio. ovako je "samo" ostao beeez auta i dobio kaznu
 

Lav

Član
u roku 24 sata cige odvukle kadeta. ostale samo neke plastikice koje nisu izgorile.
Dzevad je mogo robije dobit, zapalio je auto na nekih 15ak metara od ulaza u glavni drzavni sud.
Legenda ovog grada
 
Član
Dzevad je uradio jedinu logicnu stvar isto kao naprimjer racunari i oni bi se nekada trebali na trgovima spaljivati ili maljevima udarati
al ljudi pa nemojte opela grozno ja imam jednog zelene boje i jako je fin doduse 2001 je godiste a ti stariji ma nemojte stvarno nije fer.....
 
Član
Mogao je on jos i kakve kazne popusit! Trebao je izjavit da je zapaljen od strane kriminalaca, nebi li dobio koju marku da kupi VW ... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top