----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo Stage 2 complete

hahah ma rekao sam vec 100000 puta super kalibra divan primjerak prepravljanja auta po svom ukusu!
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Generalno spremanje nakon puta tamo,amo.....stigle i presvlake sivene po mjeri ,pa sam se bacio na posao.Sva sjedista izbacio napolje ,oprao podnicu i polako slozio sva nazad.

Posto nisam imao dovoljno love za tapaciranje,bice dobro i ovako....

To sad izgleda ovako nekako....

Sad ce se morati promijeniti i podnica,zajedno sa oblogama vrata,al kad nadjem odgovarajuci materijal.Narucio sam i Issota pedale,trebale bi doci sljedece sedmice....
Malo dodatnog ciscenja unutra i sve se opet sjaji....

Stigli su i pragovi sa farbanja ,zajedno sa krovnim spojlerom,pa sam i to postavio...

I na kraju,lagano poliranje i sloj voska.Voila.

Cali spremna za SR402 Banjaluka.Mozda i cip i remap elektronike bude odradjen do tada ...:D
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

super ide....
ja jos uvijek cekam da stanemo na liniju maximalno nabrijani jedan pored drugoga... :)
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

brate nema dalje , svaka ti cast na projektu , vjerujem da si se namucio pravo.. al krajnji rezultat sve govori... jarane ne znam sta bi ti rekao..

calibra je perverzija , i ja sad pomalo radim na autu , cekam neke pare , bice svega.. !

sretno brate , i jedva cekam da se pojavio neki video sa cali.. :cool::cool::cool::cool:

OPEL NAJJACI... !
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Ajd nemojte toliko hvaliti,umislicu sebi nesto;)
Hvala svima,a video ce ,naravno,uskoro,samo da legne SM chip.....
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Opet nam je Cali zadala malo muke.Crkao Knock senzor po drugi put.Mogao bi ih tako mijenjati unedogled ,dok nisam u stvari nasao pravi kvar.Kabal koji je povezan sa njim ,motoricem lera i dalje....
Danas promijenjen kabel,koji,uzgred,nije ni malo jeftin i Cal opet leti.Thanks to Zeljko Pavicic,ja bih rovario po motoru bog zna......
dsc003661743812gd0.th.jpg
[/url]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top