Opel Zafira 2006 god.

Opel Zafira 2006 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav ljudi, evo da pokazem i ja svoj auto koji sam kupio neki dan. znaci radi se o Zafiri 1.6 2006 god. 105 ks presla 71000 km, kupljena u AC Neskovic u Banja Luci. imam i Fiat Bravo pa sam morao i ovu garazu otvoriti.
i380377_DSC00765.JPG

i380378_DSC00766.JPG

malo se radilo odmah na njoj, zatamnio sam zadnje sajbe, jos sad koji dan kad uhvatim vremena moram uraditi i prednja stakla,naravno Llumar folijom, stavio sam ovu malu hrom antenu, rosvajne okvire tablica, sad jos neke dobre felgice 17-ke da legnu...
i380385_DSC00769.JPG

probavale su se ove 17-ke fele ali mu ne leze
i380409_DSC00783.JPG

razmisljam uzimati Tomason TN1 ili Dotz Shuriken
i380415_15452EN.jpg

ili ove na ovoj Astri Brock RC Ventura
i380419_dsc0032bi2.jpg

i380412_DSC00767.JPG

malo je bilo probavanja da vidim koliko moze da ide, zasad 180km/h
i380432_DSC00771.JPG
 
Član
Zafira standard:icon_smile: a mislim da bi joj najbolje legle 17" sa pet krakova :icon_rolleyes:
 
Član
jos cu na nju staviti dobre felge i nove gume, mozda i xenone i zatamniti i prednje sajbe, mislim da ce to biti dovoljno da bude lijep auto. uzeo sam ga sebi zbog posla, zbog zene i uskoro buduce porodice..:icon_smile:
 
Legend
neka bude sa srecom , aa premocna s prednjeg kraja , super auto druze ;)
a za felge ... neces pogrijesiti koje god odabrao od navedenih
 
Član
MarinM je napisao(la):
jos cu na nju staviti dobre felge i nove gume, mozda i xenone i zatamniti i prednje sajbe, mislim da ce to biti dovoljno da bude lijep auto. uzeo sam ga sebi zbog posla, zbog zene i uskoro buduce porodice..:icon_smile:

to kada uradis i ne treba ti nista vise;) a nemoj spustat ni za zivu glavu ako ocekujes prinovu:icon_smile:
 
Član
black_devil je napisao(la):
ma doobro autoo..svida mi se ovo sto si zatamnio..jel ovo ova slabija nijansa llumara?

to je tamnija nijansa, a na prednja vrata ce ici svjetlija nijansa

[/quote]

to kada uradis i ne treba ti nista vise;) a nemoj spustat ni za zivu glavu ako ocekujes prinovu:icon_smile:
[/quote]

necu spustati nimalo auto. hvala na lijepim komentarima..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top