Opel Vectra 2.2dti

Opel Vectra 2.2dti

joj kako bi volio provozati ovaj automobil, svidja mi se vec godinama. ma barem da se provozam u njemu et. ima jedan taksi u tuzli, al nikako da ga uganjam a gotovo svakodnevno se vozim taksijem. odo ga sutra trazit
 
Član
moja preporuka je da prvo ispoliras farove, jer koliko vidim da su pozutili. Inace super auto-motor pun pogodak !
 
Član
dobar auto sigurno, ako vec imas zelju da promjenis masku promjeni,ali ja nebi ovu ,vjerujem da ima ljepsih
 
Član
Hvala svima na pohvalama;) Planova i nema bas puno jer je u rukama mog starog, a kad bude u mojim bice nesto planova...
@normala: u pravu si za farove moram to pod hitno da ispoliram...samo da nadjem nekoga ko to radi.
@octavian: kad budem dolazio u tz dacu ti da probas;)
@zela: nisu nikako popularni, registracija 540e placena pre neki dan:icon_mad:
 
Član
Evo dugo se ništa nije dešavalo u ovoj garaži, nema ništa posebno novo, urađen servis zamenjena xenon sijalica, i otkinut lip sa leve strane zbog ovakve visine(ne znam da li je ovo fabrički, ali je baš nizak)


Uploaded with ImageShack.us

Lip nije oštećen, ovi pipci su svi kompletni nego su pokidana ležišta gde oni ulaze, ali srediću to kad otopli do tada se vozi ovako :)


Uploaded with ImageShack.us

P.S. I evo jedne omiljene za "dizelaše" :)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ma ovo je otvoren put, nemoguće da dizlo ovoliko malo troši.:D

Ima i onih koji troše 3.5 l znam, ali treba uzeti u obzir da je ovo 2.2 i da je auto težak preko 1500kg, po meni je ovo extra potrosnja. P.S. Nisam poništio km i našao 2km pravca ili nizbrdice, nego sam prešao 119km piše tu i to preko Rudnika, Topole, Mladenovca...(čitaj po vukojebinama) pri tom prosečna brzina 65km/h, za taj put sasvim ok.
 
Član
dellas je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ma ovo je otvoren put, nemoguće da dizlo ovoliko malo troši.:D

Ima i onih koji troše 3.5 l znam, ali treba uzeti u obzir da je ovo 2.2 i da je auto težak preko 1500kg, po meni je ovo extra potrosnja. P.S. Nisam poništio km i našao 2km pravca ili nizbrdice, nego sam prešao 119km piše tu i to preko Rudnika, Topole, Mladenovca...(čitaj po vukojebinama) pri tom prosečna brzina 65km/h, za taj put sasvim ok.

Ne seri, već reci gdje plaćaš pivo za koji dan, da to provjerimo?:D
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem da ovako malo trosi.Jbg ti zajebo fiziku i termiku :D Nije to mali motor,niti je mali auto...

Šta da ti kažem prezadovoljan sam :) Da je auto-put ide sigurno na 4.5 na tempomatu da držiš 90...
Fabrika kaže 5.2 na otvorenom... http://www.autoevolution.com/engine/opel-vectra-sedan-2002-22-dti.html
 
Top