Opel Vectra 2.2dti

Opel Vectra 2.2dti

Član
Megane se lose pokazao, pa je cale kupio drugi auto, pa reko da ga predstavim.... U pitanju je vectra 2.2dti 2002.god, full oprema osim koze (navigacija, telefon, cd+sarzer, kozni volan i menjac, mahagoni, xenoni....)
[attachment=34410]
[attachment=34411]
[attachment=34412]
[attachment=34413]
[attachment=34414]
p.s. izvinjavam se sto je auto prljav, a slike loseg kvaliteta...
 
Član
meni se uvijek svidjala ova vektra i prejeftine su,do 15-tak hiljada mozes naci auto gori hala;)
vozio sam se u jednoj i udobna je poprilicno
a tek one gts,mocno izgledaju pravo:cool:
 
Član
Ne izvinjavaj se za slike vec ga uslikaj kako valja sa pravim telefonom ili aparatom!:cool:
Bas mi se svidja ovaj auto, a inace, u njemu sam se najbrze u zivotu i vozio, neka benzinjara presvirana bila.:cool:
 
Član
E ovo je dizelka, nije bas tako brza :) Felne su 16" to sam zaboravio reci, a bolje slike prvom prilikom, cim ga operem i nadjem aparat...
 
Član
dobar auto,i meni se svidja,vozio sam i ja ovaj model,2,2 dti,stvarno predobro ide,fino izgleda,dobra oprema,sve extra,nek je sa srecom;);)
 
Član
Hvala svima ;) Tek je u fazi testiranja, jos nisam isao na putovanje sa njim, tada cu znati kakav je :123:
 
BHT Ovisnik
ove su mi se vectre uvijek sviđale,kazu da su ovo dobri motori,da su cak bolji od onih tdci sto su izašli kasnije:cool:
 
Član
E pa to je ono sto me i brine, svi pricaju opelov dizel kao ne valja, bas sam hteo da pitam ima li neko iskustva sa ovim motorom i zna li kakav je:icon_question:
 
BHT Ovisnik
neznam,ovaj 2.2sti hvale,par kako ovi mehaničari pricaju sto ih znam,kazu da su bolji od ovih novijih kasnije,zasad neznam da je netko imao vecih problema sa njim,kazu ovi noviji tdci il kako vec nakon 100 000 vec ulje pustaju sta ja znam,uglavnom ne govore lose za taj:cool:
 
Član
dobra vectra pravo, nek je sa srecom... a sto se tice maske... jbg ne znam sta da ti kazem, sve je to stvar ukusa. meni je nekako "krezava" bez znaka :icon_rolleyes:
 
Član
Ukoliko bude jos planova na autu mislim da bi mu ova maska lijepo sjela ali sad trenuto mi je ljepsa ova sa znakom ;)
 
Top