Opel tigra-ev koja slika

Opel tigra-ev koja slika

Član
[attachment=33082]
[attachment=33083]
[attachment=33084]
[attachment=33085]

opel tigra 1.6 16v 98 god,klima,koza,grijanje sjedista,el paket,sportrski izduv,gljiva filter:cool:
 

Prilozi

  • Slika0634.jpg
    Slika0634.jpg
    171,8 KB · Pregleda: 29
  • Slika0635.jpg
    Slika0635.jpg
    169,5 KB · Pregleda: 14
  • Slika0636.jpg
    Slika0636.jpg
    191,8 KB · Pregleda: 24
  • Slika0637.jpg
    Slika0637.jpg
    213,5 KB · Pregleda: 27

187

Član
kralju nek ti je sa srecom znam osobu koja je vozila tu tigru prije tebe to mi je najbolji jaran mogu ti reci da je tigra avion.. bas sam je ja probao dan prije zamjene za punta...;)
 
Član
vidi moje tigrice :icon_cry: mislim da je momak uletio za nju za pocetak dovoljno ofarbao je, kupio nove gume pakne zamjenio .... kad nece on da napise ja cu :) jer znam sta je sve falilo automobilu drug rekao sam ti srecno sa autom sad samo benzin i u crveno auto je zvjerka opasna

wade je napisao(la):
iz konjica?ne vidjam je nesto...:icon_rolleyes:

auto je kupio prosli ponedeljak od mene i odma je poceo da je farba tako da je nisi imao kad vidjet
 
Član
zile je napisao(la):
vidi moje tigrice :icon_cry: mislim da je momak uletio za nju za pocetak dovoljno ofarbao je, kupio nove gume pakne zamjenio .... kad nece on da napise ja cu :) jer znam sta je sve falilo automobilu drug rekao sam ti srecno sa autom sad samo benzin i u crveno auto je zvjerka opasna

wade je napisao(la):
iz konjica?ne vidjam je nesto...:icon_rolleyes:

auto je kupio prosli ponedeljak od mene i odma je poceo da je farba tako da je nisi imao kad vidjet



upravo tako;)

187 je napisao(la):
kralju nek ti je sa srecom znam osobu koja je vozila tu tigru prije tebe to mi je najbolji jaran mogu ti reci da je tigra avion.. bas sam je ja probao dan prije zamjene za punta...;)

hvala brate:icon_smile:

haso je napisao(la):
e dobra ti je tigra druze;)

haha,hvala,svidja mi se taj hgt:cool:

milanelo je napisao(la):
dobra tigra, sa dobrom opremom, mozda malo zatamniti:icon_question:;)

nebi lose bilo,vidjecemo,hvala na savjetu;)
 
Član
mislim da se znamo,koliko vidim amar,hgt-a voz'o,makso,asmirov brat?
ja sam stane;)
 
Dobra tigra ;)
Ja sam je vozio prije 4-5 godina samo 1,4 16v motor 90ks i mogu ti reci da je isla kao luda ali je prelaka i zna pri vecim brzinama na ulegnutom putu da bukvalno uzleti(to me je nerviralo kod tog auta),ostalo je ;)
Trebao bi zatamniti prednja stakla jer je zadnja sofersajbna fabricki zatamnjena a i na crnu boju ce joj stajati fino
Pozdrav i srecno u daljim planovima
 
Član
_FreaK je napisao(la):

hvala jarane,jes no ti oonaj momak sto je dolazio par puta u konjic u garage?odbojkaski sudija jel?:icon_smile:

wade je napisao(la):
mislim da se znamo,koliko vidim amar,hgt-a voz'o,makso,asmirov brat?
ja sam stane;)

pun pogodak:icon_smile:
ccc ti i asmir,samo bmw:lol:

ivanovic.i je napisao(la):
Dobra tigra ;)
Ja sam je vozio prije 4-5 godina samo 1,4 16v motor 90ks i mogu ti reci da je isla kao luda ali je prelaka i zna pri vecim brzinama na ulegnutom putu da bukvalno uzleti(to me je nerviralo kod tog auta),ostalo je ;)
Trebao bi zatamniti prednja stakla jer je zadnja sofersajbna fabricki zatamnjena a i na crnu boju ce joj stajati fino
Pozdrav i srecno u daljim planovima

imao sam i ja takvu prije par godina,ovo mi je druga hehe,ova jos bolje ide,nije ko hgt,al opravdala je 106ks,a sto se tice ovjesa,gewinde stavit akobogda nekad,imao sam sad ulaganj u nju dosta:)))
 
Član
super tigra,oduvjek mi se sviđala valjda i jajednog dana budem se hvalio heehe,sala,sretno u radovima.;);)
 
Top