Opel Tigra 1,4 16V

Opel Tigra 1,4 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pozdrav,raja doslo vrjeme da i ja predstavim svoju "limenku"...:icon_smile:

Radi se o Opel Tigri 1,4 16v kupljena prije 5 mjeseci do sad sam prezadovoljan...:123:

Potrosnja dobra,ocuvana sve najbolje...

Imam neki sitni planova staviti neke mozda 16-ke felge i angel eyes farove i to je to...

Nesto me zeza upload za slike pa evo slike mozete pogledati na pik profilu od covjeka kojeg sam kupio:

http://www.pik.ba/artikal/1187792/auto-opel-tigra/
 
Član
Hmm nesto mi se ovo previse sjaji, nadam se da nije prije prodaje polirana i nadam se da svaki kamencic koji udari u haubu nece doc do lima :lol:
Dobra vozilica sretno u nastavku i da te dobro slusa
 
Početnik
Franki je napisao(la):
Hmm nesto mi se ovo previse sjaji, nadam se da nije prije prodaje polirana i nadam se da svaki kamencic koji udari u haubu nece doc do lima :lol:
Dobra vozilica sretno u nastavku i da te dobro slusa

Hvala drug Pozdrav :icon_smile:
 
Član
Cool auto, ove tigre su mi uvijek bile zanimljiva auta :icon_smile:

Skupi pare pa kupi joj farove one sa socivom dosta podigne izgled autu :cool:
 
Član
Lijepa TIGRA.. Samo promjeni stopkice; ili ih zatamni, sad za sada planovi su super, pogledaj moju u garazi...
 
Početnik
Dena_16v je napisao(la):
Lijepa TIGRA.. Samo promjeni stopkice; ili ih zatamni, sad za sada planovi su super, pogledaj moju u garazi...

Gledao sam drug davno odlicna je ;) Dje si nabavio taj spojler? Stopke cu zatamniti stavljene felge "17" kombinacija crno-krom,angle eyes, led diode u farove i ispod tablica (zadnjih) retrovizori presvuceni carbonom (plastika retrovizora) itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top