opel omega tc

opel omega tc

Pozz raja.

Ovako imam Opel Omegu karavan, 2000 god, 2.5 td motor, prezadovoljan sam autom, ali me interesuje kako da znam da li auto ima ugradjen tc, posto nemam nigdje prekidaca i da li je moguce naknadno ugraditi tc? Unaprijed hvala!
 
Početnik
nebih rekao da ima ali opet neznam..a MISLIM da se moze ugradit ali skuplja pita neg tepsija,jeddino mozda da ubacis neki blokirajuci diff ali i to puno kosta..
 
Član
hellphoenix je napisao(la):
Pozz raja.

Ovako imam Opel Omegu karavan, 2000 god, 2.5 td motor, prezadovoljan sam autom, ali me interesuje kako da znam da li auto ima ugradjen tc, posto nemam nigdje prekidaca i da li je moguce naknadno ugraditi tc? Unaprijed hvala!

Zašlajdraj dobro negdje i znat ćeš ima li ili nema :)

Ima njih i koje imaju i koje nemaju... pogledaj negdje kod nekog majstora, nek ti nakači na komp i očita... nemam ni ja prekidač za ručno paljenje/gašenje i to me boli što nema... nekad mi nije potreban.
 
antrax je napisao(la):
hellphoenix je napisao(la):
Pozz raja.

Ovako imam Opel Omegu karavan, 2000 god, 2.5 td motor, prezadovoljan sam autom, ali me interesuje kako da znam da li auto ima ugradjen tc, posto nemam nigdje prekidaca i da li je moguce naknadno ugraditi tc? Unaprijed hvala!

Zašlajdraj dobro negdje i znat ćeš ima li ili nema :)

Ima njih i koje imaju i koje nemaju... pogledaj negdje kod nekog majstora, nek ti nakači na komp i očita... nemam ni ja prekidač za ručno paljenje/gašenje i to me boli što nema... nekad mi nije potreban.

Hvala na odgovorima, jos sam ovo zaboravio reci, na instrument tabli ima oznaka za TC, ali se ne pali, jel moguce da je lampica otisla ili je ta oznaka ugradjena kod svih omega?


A to za slajdranje sam pokusao i nema teorije da proklize, e sad ili zato sto je karavan pa tezi nazad ili ga nisam dovoljno forsirao... :)
 
Član
sreto je napisao(la):
idi na sljunak pa probaj

Da, Sreto ti je rekao sve... a na mokroj podlozi i ako je samo lampica pregorila (mada sumnjam) ćeš vidjeti jeli radi ili ne, primjetit ćeš bez problema na mokroj podlozi kad zavrtiš točkove...

A nije isključena opcija da ti je TC isključen fizički... i na to računaj... ja sam to skoro kod sebe bio uradio :D
 
Top