Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: opel kadett___kupljen grudnjak za suzanu :)

evo da bacim koju jesenju sliku sutra postavljam celicare pa nije to to :lol: ko ice ih trpit da makar ima snijega :icon_mad:

wam6f4.jpg


v7b950.jpg


n1ymfb.jpg


k1s11f.jpg
 
Član
RE: opel kadett___slike prije zimskog setupa :(

fin je kadjo...lijepa lokacija za fotkanje ..
trebaju ti bolje felge :)
 
Član
RE: opel kadett___slike prije zimskog setupa :(

odlican kadrija to sam ti vec rekao na ciljugama:icon_biggrin:...samo steta za motor da je barem 1.8;););)
 
Član
RE: opel kadett___slike prije zimskog setupa :(

uradjeno pola osvjetljenja,postaje mi da ubacim ledice od prekidaca grijanja i osvjetljenja nogu,uradnjena je tabla,svjetlo na nebu i svjetlo prekidaca svjetala :icon_biggrin: .slika su takve kakve su smrzao sam se pa mi ruke drhte kad sve zavrsim bice fina slicica :lol:





 
Član
RE: opel kadett___LED osvjetljenje

ma i za tablicu legla ko ajka pod mahmuta posla pola minuta u bas legla nemoze bit bolje,uspio sam dosta toga zavrsit jesam radio od 1do 5imao sam problema s prebacivanjem sijalica tesko se vadile iz kucista onda spalio na satu neke zice pa sam to zavrsio prvo,sutra ostaju jos prekidaci hladnjenja,sve u svemu odlicno izgleda puno bolje neg zute kako god da je,usput popravio sijalicu dugog svjetla na tabli bili kontakti otisli sad radi sve :cool:
 
Član
RE: opel kadett___LED osvjetljenje

Dobro ti ovo ispalo nego pravil ti gresku na putnom racunalu il si uzeo ove sa can bus ? :D
 
Član
RE: opel kadett___LED osvjetljenje

evo sad koja slikica :

ovo da vidim noge i jesul mi patike ciste :icon_biggrin:

efscpi.jpg


haha evo ga ko golf od struje :D

14mgvf6.jpg


sijalica ne nebu (zvijezda) :icon_eek:

13zo27o.jpg


da je bijeli cajger to bi bilo to al hebiga zadovoljan sam samo nek nije zuto :icon_biggrin:



vdzt7a.jpg


a ova led na tabli ima da rusi avione :icon_eek: :lol:

2jam0qf.jpg
 
Član
RE: opel kadett // __ LED osvjetljenje.str. 19

druze ovo je super;)...

a ova na tablici...pomislice neko da ide u susret motociklu :lol:
 
Top