Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

vidjen si jucer u dubravama oko 12 ode dole prema ciljugama..lijeepp kadilak..;)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

bio sam preksinoc u dubravama kod jarana,a jesam juce oko 12prosao kuci :cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

Moj Edo, nosi te poplava, fin ti ovaj kađooooooooooooo!!!!!!!:cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

ooo hvala hvala,polako to ja nezurim,kad ima love da ispada iz dzepa onda ulozim:D :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

edo_benz je napisao(la):
ooo hvala hvala,polako to ja nezurim,kad ima love da ispada iz dzepa onda ulozim:D :lol:

Ma jakako, tako i treba. Ja sam se malo zaletio radi ovoga SR u Mo, ali primirit cu cim prodje... ;)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

ma radio bih to ja,ali necu da pretjeram kad ako bog da dodje nesto novije onda :cool: uglavnom takav sam ja mislim da nikad necu vozit stock auto :icon_biggrin:,na ovom imam komplet unutrasnjost izmjenit i zadnja karambolka,motor felge i to je to,fali mi jedno 2000 :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

edo_benz je napisao(la):
ma radio bih to ja,ali necu da pretjeram kad ako bog da dodje nesto novije onda :cool: uglavnom takav sam ja mislim da nikad necu vozit stock auto :icon_biggrin:,na ovom imam komplet unutrasnjost izmjenit i zadnja karambolka,motor felge i to je to,fali mi jedno 2000 :lol:

Ma uzmi samo jedno srce jako i iznenadit ces se... Neces pozeliti nista drugo...
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

ma rado bi ja uzeo jedno komplet mladju osobu :lol: ,ce da vidimo :cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

malo carbon haubu presvukao danas,vidi se samo kad dodjes do auta haha jer je inace sve tamno al jbg moram i ja profurat kad mogu svi :D



meni se svidja,pa dokle vidjet cemo ;) za 1put odradio sam odlicno,diplomirao na folijama za staklo ovo dodje prejednostavno :lol:
to bi bilo to,bolje slike uskoro,trenutno nemam vremena

nisam mogao edit jbg:icon_biggrin: zaboravio sam pitat kako bi mi stajala ova kurvica hello kitty na haubi,tj na grudnjaku crvene boje bi bila misljenje???? DA ILI NE

 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

Sta ce ti kitty bolje bez nje ;)
Sto ne probas kakve maglenke ugraditi u branik, gledam sad ima dobre punude i onih sa diodama dobro bi bilo :icon_smile:

sto skide malu tablicu, zeza murije jel ?
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

bgm edo dobar kadilak, nisam se ja zezno kad sam ono danas izjavio..;)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_presvucena hauba str 41

krs ko i svaki drugi, sta drugo rec:D

ja mislim da bi kurva dobro stajala, ko i ostale kurve, znas kako to vec ide:icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_NOVE SLIKE STRANA 36-39

edo_benz je napisao(la):
malo carbon haubu presvukao danas,vidi se samo kad dodjes do auta haha jer je inace sve tamno al jbg moram i ja profurat kad mogu svi :D



meni se svidja,pa dokle vidjet cemo ;) za 1put odradio sam odlicno,diplomirao na folijama za staklo ovo dodje prejednostavno :lol:
to bi bilo to,bolje slike uskoro,trenutno nemam vremena

nisam mogao edit jbg:icon_biggrin: zaboravio sam pitat kako bi mi stajala ova kurvica hello kitty na haubi,tj na grudnjaku crvene boje bi bila misljenje???? DA ILI NE
ne;)



 
Top