opel kadett c

opel kadett c

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nece na ovoj slici je onako stavljen tako da je previse prisao rucnoj al kad ga presvucem i postavim, stavit cu jos slika da vidis nece smetat posto sam ga radio tako da ne smeta ;)
 
Član
Odlicno odrađeno svaka cast još dok ga presvuces bice auuuuuu opasno dobar naravno ako ti rucnoj nece smetati! Kako si to sredio dugme za paljenje bas me zanima jer sam ga ja mislio sebi stavljati ferrari style :lol: ako mozes da pojasnis jeli dadnes kljucem kontakt a palis na dugme????? Pozz
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Odlicno odrađeno svaka cast još dok ga presvuces bice auuuuuu opasno dobar naravno ako ti rucnoj nece smetati! Kako si to sredio dugme za paljenje bas me zanima jer sam ga ja mislio sebi stavljati ferrari style :lol: ako mozes da pojasnis jeli dadnes kljucem kontakt a palis na dugme????? Pozz

mozes stavit i da bez kontakta palis samo da pritisnes dugme, al meni se to nije svidjalo pa sam stavio tako da prvo kljucem das kontakt a onda pritisnes dugme i upalis :icon_smile: a sminkica je prava;)

eh ljudi malo cu skrenut sa teme posto mi je zao da ovakav dragulj propada pred mojom kucom,
rijec je o kadettu b 67 god. 1,2 cc 40 kW evo koja slikica

l_a1e34bf23f524588858e987ecd0fc300.jpg


l_b089c9c04b244621aa92b0b0b6470b9c.jpg


l_2059eaf5822d4f2a89dcc348e3d57624.jpg


l_3ee595776d7541aaa76d565197f042ac.jpg


sto se tice motora predobro radi palio sam ga u nedjelju, a sto se tice limarije vidi se na slikama
ako je neko zainteresovan da ga radi nek se javi, ja sam ga planirao radit al sam onda nabavio ovog svog i odustao sam od njega
 
Član
Ja sam ti rekao da nisam jebeni svorc student uzeo bi ja.
I malo po malo od instrukcija bi ulagao u njega.
 
Član
Ajde gdje bih to ugradio da se na dugme pali pa mi ciko razbije prozor upali pilu i ode s njom :lol::lol::lol: Bas me zanima kakos i spojio na kontakt zog kljucanja volana itd... ja sam mislio isto na kontakt da odradim jeli velika investicija ili... ????????
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ajde gdje bih to ugradio da se na dugme pali pa mi ciko razbije prozor upali pilu i ode s njom :lol::lol::lol: Bas me zanima kakos i spojio na kontakt zog kljucanja volana itd... ja sam mislio isto na kontakt da odradim jeli velika investicija ili... ????????


ma i ja sam ugradio na kontakt ono prvo kontakt kljucem pa onda
na dugme palis, nije velika instalacija samo dvije zice ispod voljana prespojis na ovo dugme, ma 2 minute posla, odes kod nekog elektricara zavrsit ce ti za 2 min. a ovo sam dugme platio 6 km, tako da me sve to izaslo samo 6 km ;)

Sedo88 je napisao(la):
Ja sam ti rekao da nisam jebeni svorc student uzeo bi ja.
I malo po malo od instrukcija bi ulagao u njega.

seda brate otisao kadet, samo sto sam ja stavio na forum isti dan lik dodje i kupi ga, joj kako ce ga uradit :cool::cool::cool::cool:
 
radije potraži neki kvalitetniji start stop prekidač jer taj od 6 km je dosta raje ostavio na cjedilu da nisu mogli upalit auto jednostavno crknu a po mom mišljenju to ti je bez po trebe nevidim nikakve koristi al eto orginal je orginal
 
Član
dadao_style je napisao(la):
radije potraži neki kvalitetniji start stop prekidač jer taj od 6 km je dosta raje ostavio na cjedilu da nisu mogli upalit auto jednostavno crknu a po mom mišljenju to ti je bez po trebe nevidim nikakve koristi al eto orginal je orginal

Slazem se ali je fin gadžet moras priznati :icon_smile:
 
Član
eh ljudi :icon_cry::icon_cry::icon_cry: prodajem kadetta ako je neko zainteresovan mozemo se dogovorit da ga pogledate
 
Član
A zee yoo nemoj nam to raditi zasto ga prodajes ovaj preljepi primjerak netreba da bude na prodaju :icon_cry:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
A zee yoo nemoj nam to raditi zasto ga prodajes ovaj preljepi primjerak netreba da bude na prodaju :icon_cry:

joj brate vjeruj mi da mi je tesko rastat se od njega:icon_cry::icon_cry:, al jbg. izletila mi je drugo auto, al imam jednan oljiljak na ruci po kojem cu ga uvijek pamtit, a jos taj oziljak nosim jos od 5-e godine svog zivota, tako da cu ga uvijek pamtit, a volio vih da ga neko od vas uzme zato sto znam da bih ga cuvao, a i ja bih ga po nekad vidjao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top