opel kadett c

opel kadett c

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh evo da se i ja parkiram....stavljao sam neke slicice kad sam se prestavljao al evo jos toga.....
motor je standardni 1,2 cc 50 kW 77 god.

[attachment=17822]

[attachment=17823]

[attachment=17824]

[attachment=17825]

[attachment=17826]


a evo i dvije slicice sto sam ga slikao dva dana prije nego sto sam ga uzeo


[attachment=17827]

[attachment=17828]

bilo je nekih radova odmah nakon uzimanja, jer mu je pod od gepeka bio truho, apa sam to odmah uradio.....i jos nekih malih sitnica..:)
 
Član
Ovakva dva smo imali prije rata :icon_smile: samo druge boje
Meni su ovo auta :cool: samo mi se malo ne svidja boja ali auto (ko zumance :icon_confused:)
ali sve u svemu super, nek ti je sa srecom i da se navozas :drndanje:
 
Član
Armin_89 je napisao(la):
Ovakva dva smo imali prije rata :icon_smile: samo druge boje
Meni su ovo auta :cool: samo mi se malo ne svidja boja ali auto (ko zumance :icon_confused:)
ali sve u svemu super, nek ti je sa srecom i da se navozas :drndanje:

hvala ;)
znam da je boja losa al sam izletio puno dok sam ga popravio i vise nego sto sam ocekivao.......a farbanje ide uskoro :icon_biggrin:
 
Član
SAXO je napisao(la):
Dobrodosao kolega
Da li planiras neke dorade na njemu,u koju boju ga farbas?

sad trenutno mi je najvaznije da ga farbam i presvucem sjedista, a ostalo polahko :icon_biggrin:
farbam ga u ferari crvenu sa dvije crne cize prako sredine
mislim da je to to.....nije jos 100% sigurno za te cize al mislim da ce dobro izgledat
 
Član
Ljepotan pravi majke mi opasno! Ajde pocni pitaj za savjet tu smo da pognemo saxo ima identican projekt nemozes propast! ;)
 
Član
:cool:
hvala vam......vidjeo sam saxovog :cool: odlicno mu ide
izvjestaja ce biti, malo sam stao sa radovima zbog ovog vremena, al bit ce uskoro radova ;) i bit cete obavjesteni o svemu

evo jedno pitanje za farbanje.......neodlucan sam oko izbora boje......
razmisljam da ga farbam u ferari crvenu al ove dvije cize ne znam koje boje da budu jedni mi govore crne a drugi bijele.......meni se vise svidjaju crne.....sta vi mislite??:icon_question:
 
Član
Moje licno misljenje je bez tih crtica,ne verujem da ce mu stajati lepo,probaj u foto sopu da uradis pa vidi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top