Opel kadett 1.5 D turbo intercooler

Opel kadett 1.5 D turbo intercooler

Član
Imam jednog takvog na otpadu za dijelova, i to su jako, jako dobri japanski motori, jako malo trose, puno prelaze, pale bolje od određenih benzinaca... A ja trenutno imam jednog kađu Tiffany edicija, jako dobro stanje i poprilicno ocuvan, pa kontam radit swap ubacivat, mu taj 1.5 TDI motor... Inace, ako naletis kod nekog na taj motor u Corsi A, bila je edicija GT sa tim motorom, zamoli vlasnika da ti da krug i pogledaj kako se ispaljiva, kadet gsi 115ks, golf 2, i 3 isto od 115ks, mu ne mogu meda na 402 metra ;) to su ona auta sa kojima sam ja mjerio, a htjeli smo se potegnut i sa Seat-om Toledom TDI AFN 110ks, al eto nismo uspjeli, mada sumljam da bi mu i seat mogao ista, jer je GSI brzi od seata...
 
Član
Ja sam imao taj motor u corsi, samo je bio jos i obican bez turba, samo 1.5d(to je isuzu motor), i isla corsa 160 od sale :) Niko mi nije verovao da ima 50ks, stvarno sve naj za te motore, ali kad odrade svoje bolje ga baci u reku nego da uzmes da ga radis...nemoguce ga srediti bukvalno.
 
Član
moj komsija je imo takvog kadeta 1.5 turbo intercoler stvarno je iso kadet dobro, jbg ko nevidi nebi ni vjerovo, nije to sad ono nista spektakularno ali slajda u drugoj i to podobro hehehe............ i turbina mu crkla i kaze nije mogo nigdje da nadje i prodo........ali zanimljiv auto al skroz
 
Ja nisam vjerovao dok nisam sjeo za volan, nosi u svakoj brzini. Malo sam ga na pisti vozio, bez problema preko 160kmh bolje ide od benzinca 55kw :lol::lol:
 
Top