Opel kadet 2.0 16v

Opel kadet 2.0 16v

Član
WOoooow ajde drama bas mi je drago sto ga je uzeo prico mi je da ce ga uzet! Jeli se onog starog rijesio sto je dolazio na pistu s njim! Pooooz od ekipe iz MO! Dolazite li na meeet 22-og???????
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
WOoooow ajde drama bas mi je drago sto ga je uzeo prico mi je da ce ga uzet! Jeli se onog starog rijesio sto je dolazio na pistu s njim! Pooooz od ekipe iz MO! Dolazite li na meeet 22-og???????
Cnic prijatelju pozdrav. Govorio je Rafo da jedva ceka da ti vidis masinu na pisti kad dodje s njim ali sad sam mu pokvario iznenadjenje.Starog se rijesio,steta sto nije vise bijeli kod tebe da se pohvatate malo na pisti:icon_smile:.Docemo 22og tamo bice i kadjo tu.

GocaS6 je napisao(la):
Uvijek sam bio nekako slab na ove Kadette 16V ne znam zašto :icon_eek: koliko je ovo love da ga ja kupim :icon_biggrin:?
Izasao ga je bez registracije koja je bila istekla svega 2100 maraka a stvarno je u dobrom stanju i nigdje nije zahrdjao.
 
Član
Ma to mi radi brate moj, dolazite ponovno kompletni nadam se....? Pozz rafu za sada ima vrlo dobru prolaznu ocjenu jos kada ga uzivo vidim bit ce ludnica! Vi dodjite od nas je pice i meso gratis :cool: zzz
 
cnic_gsi je napisao(la):
Ma to mi radi brate moj, dolazite ponovno kompletni nadam se....? Pozz rafu za sada ima vrlo dobru prolaznu ocjenu jos kada ga uzivo vidim bit ce ludnica! Vi dodjite od nas je pice i meso gratis :cool: zzz

Uvijek kompletni dolazimo :icon_smile:, možda bude i jedno iznenađenje za ljubitelje starijih vozila, ali o tom po tom... samo da se potvrdi 22. ;)

CoL3 je napisao(la):
danas u neumu gledam ,reko vidim poznat mi momak,al reko onaj je vozio starijeg kadetta,vidim pise apartmani na njemu,reko jedino ako nije kupio novog,jako fin kadett uzivo,nek mu je sa srecom:cool:

p.s. kolko je smjestaj po osobi?:D ozb.

E ti da si pravi stao bi i popio piće sa kolegama sa foruma, a ne tako samo proći :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Član
Tako je brate, cole kako te stid samo nije :D a za staro auto ajde ja sam old school-er do srzi da da vidimo i to:cool: ! Pozzz :cool:
 
BHT Ovisnik
da sam s autom bih,onako cekao bus,trcao s plaze da ne zakasnim:D aBd tek za 2 tjedna polazem voznju pa kada dole naletim ako vidim javim se,ovako sada dođem s busom ponekada:D
 
Legend
odlican auto, bio sam sad u neumu i vidjao sam ga nekoliko puta (reklamira sobe fazoni) bas kod pumpe sam malo zagledao, fabrikaner pravi, rijetko koji da je u ovom stanju, felge su malo pre glomazne za njega, ali dobro izgledaju ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
odlican auto, bio sam sad u neumu i vidjao sam ga nekoliko puta (reklamira sobe fazoni) bas kod pumpe sam malo zagledao, fabrikaner pravi, rijetko koji da je u ovom stanju, felge su malo pre glomazne za njega, ali dobro izgledaju ;)

Jutros ga vidio. Reklamira brze sobe sa 16 ventila:D
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Uvijek sam bio nekako slab na ove Kadette 16V ne znam zašto :icon_eek: koliko je ovo love da ga ja kupim :icon_biggrin:?

bio je moj gorane u ljubuskom onaj crveni 3000eura trebao si tada reci da zelis kađu u garazi :)
 
Član
Jako lijep primjerak, jako ocuvan, tako djeluje po slikama, trebao si postaviti koju sliku enterijera da vidimo i to... A cijena 2100 za nereganog u takvom stanju je i vise nego dobra, to auto uz blaga ulaganja uzima 4 milje bez vecih problema... Sto se tice sugestija, isto folije, fele i zadnji branik odradit u boju auta komplet, i ako bi vracao rore, ja bi preporucio one kockaste remusove, one mi nekako najkulturnije izgledaju na kadetu...
 

MTR

Član
aaaaaaaa , moja prva ljubav :cool::cool::cool::cool::cool: , skinut folije , stavit drugi lonac , slozit KN-a , metnut domstrebe naprijed i nazad da ga ucvrsti jer su vrcavi po krivinama i gusanu plocu od 30-40 kila u gepek ( ja u svog stavio gdje dodje rezervna guma , covjek mi izlio po kalupu ekstra ) , sredit mu rubove blatobrana odma jer ga je vec malo nacelo , vidi se , i nek pregleda dobro dole gdje su veze od lafeta ,znaju ispast iz lezista ( ako je gasano prekomjerno sa njim , meni se desilo :D ) mogu se jos ispisat al mi mrsko cvakat :lol:
 
Ove felge od 16" su mu prevelike, ne zbog izgleda nego zbog funkcionalnosti, sada je limitiran na 80km/h zbog neopisivog struganja po zadnjim blatobranima, ništa nije urađeno po pitanju ovjesa i proširenja limova, šteta jer auto ne funkcionira kako bi trebao upravo zbog toga.... :icon_confused:
Imao je na sebi lijepe 15-ke koje nije trebalo mijenjati.....
 
Član
MTR je napisao(la):
aaaaaaaa , moja prva ljubav :cool::cool::cool::cool::cool: , skinut folije , stavit drugi lonac , slozit KN-a , metnut domstrebe naprijed i nazad da ga ucvrsti jer su vrcavi po krivinama i gusanu plocu od 30-40 kila u gepek ( ja u svog stavio gdje dodje rezervna guma , covjek mi izlio po kalupu ekstra ) , sredit mu rubove blatobrana odma jer ga je vec malo nacelo , vidi se , i nek pregleda dobro dole gdje su veze od lafeta ,znaju ispast iz lezista ( ako je gasano prekomjerno sa njim , meni se desilo :D ) mogu se jos ispisat al mi mrsko cvakat :lol:
Zadnje gume struzu pa je izvlacio rubove blatobrana,inace korozija ih jos nije uhvatila.
 
Top