Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Član
moje vozilo je opel corsa c 2000. godiste, s bijesnim 1.2 motorom i 75ks, kupljen prije godinu i pol dana - malo nesto radjeno na njemu...
vanjski dio je uredila East Side Garage, tocnije kiki i karaman, obojan je u smedju sa zlatnim prahom, napravljen bad look, stavljen branik od pola 9n3, clean gepek, zatamnjena stakla (alex colors vukovar), unutra je stavljen momo quake volan i rucica mjenjaca, dts preklopna sjedala, u gepek 2 rockforda (classic) u kompresijskoj kutiji i punch2 pojacalo, vozi se na borbeticama b2 8x15, a spusten je naprijed na gewinde, iza na opruge, ima jos i sebring ispusni sustav, mislim da je to to...
evo slike (svi komentari, dobri i losi su dobrodosli):
tako je izgledao kada je kupljen:

tako izgleda danas:
DSC06051.jpg

DSC06045.jpg

DSC06043.jpg

DSC06038.jpg

DSC05940.jpg

DSC05936.jpg

DSC05935.jpg
 
svaka cast autic je predivan , samo bi ja neke druge felge stavio nekad ako budes u prilici , nesto na ovaj fazon (zanemari ustrane branike :))
http://picture.yatego.com/images/45d08045bde871.2/corsa-c-front-neu-klein.jpg
 
Član
ne mogu naci onog smajlica sto se klanja... svaka vam cast, decki, nisam ocekivao ovako dobre komentare - sad sam se vec umislio! :icon_biggrin:
o svemu sto ste nabrojali sam vec razmisljao - takve felge su predivne i sve bih dao za njih, al za ovu sezonu nemam novaca, isto kao ni za let koji bi mi i vise nego dobro dosao! sto se farova tice - trebao sam dobiti crne s lecama, al me prodavac zahebo! :icon_mad:
posto ste tako lijepa misljenja iznjeli, evo jos koja slikica na kojoj se boja malo bolje vidi...
hvala vam jos jednom! nadam se da se vidimo i na sljedecem style natjecanju koje uvijek bude najposjecenjije natjecateljima iz bih! svaka cast decki!
na ovim slikama jos nisam imao masku, te su sa proslog rejsa u osijeku:



 
Top