Opel Calibra

Opel Calibra

Član
zovem se Enis iz Velike Kladuse imam 20 god i calibra je moje prvo auto vec dvije godine kod mene
nekada bila turbak iz Mostara kako sam cuo jako je bila dobra otkad je kod mene motor je C20XE motor je stvarno super
evo par slika pa da vidite kako je izgledala kada sam je kupio
rwESO.jpg

BRFEZ.jpg

a sada evo par slika otkad je kod mene
qvYd.jpg

uRe0E.jpg

NdY92.jpg

V1hp9.jpg

g7FAQ.jpg

FPVXp.jpg

mozda sam se zeznuo kod ovih "letvi" sa strane sta vi mislite planiram jos malo na njoj poraditi oko izgleda
 
Član
RE: pozdrav ljudi

vise mi se svidja zadnji dio samo jos tablicu zalijepi skini ovaj okvir,a prednji dio ne svidja mi se bas branik ovaj mogao je se izvesti ljepse mislim na ove otvore sa strane..sretno u daljim radovima..;)
 
Član
RE: pozdrav ljudi

soffa je napisao(la):
vise mi se svidja zadnji dio samo jos tablicu zalijepi skini ovaj okvir,a prednji dio ne svidja mi se bas branik ovaj mogao je se izvesti ljepse mislim na ove otvore sa strane..sretno u daljim radovima..;)
potpis

P.S.
sretno u nastavku i men je ljepse sa crnom mrezicom ;)
 
Član
Odradi drugacij prednji branik on ti najviseodudara od ostataka auta, imas puno ljepsih za calibru ovaj joj ne stoji, inace auto je kao baza za tuning odlicno da se svasta od nje napraviti :cool: felge su ti dobre njih ostavi ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Pa napravi to onda da opet radi pusti se sad izgleda , nabavi sto ti je potrebno i ozivi LET-a

ja volim vise izgled auta mada nisam se nikad raspitivao koliko bi to kostalo da se ubaci turbo mozda ti znas neki proracun koliko bi kostalo
 
predpostavljam da je tu sad i inalacija od c20xe-a tako da ti treba od LET-a ako ti je nije ostavio ili ako se to nesto nije prepravilo samo . Treba prvo utvrditi sta je sa motorom sta se radilo na njemu pa onda traziti turbinu. Ako izleti kakva fabricka bacit cu ti PP
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
predpostavljam da je tu sad i inalacija od c20xe-a tako da ti treba od LET-a ako ti je nije ostavio ili ako se to nesto nije prepravilo samo . Treba prvo utvrditi sta je sa motorom sta se radilo na njemu pa onda traziti turbinu. Ako izleti kakva fabricka bacit cu ti PP

okk druze super javi mi ako sta naleti ja cu da vidim ovo ostaloo pozzz
http://imageshack.us/photo/my-images/209/dsc00567jn5.jpg/
eto nekada kakvo je srce imala
 
sjecam se ja nje davano kad se prodavala prije par godina , znam da je pisala turbo . Provjeri ti sve pa cemo nesto skuckati da ponovo radi
 
Top