Opel Astra karavan 1.8 16v - gasi se

Opel Astra karavan 1.8 16v - gasi se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle auto iz naziva teme ima odredjene probleme koje dosta majstore nije uspjelo riješiti.

gasi se na ler gasu kad je hladan stalno, kad je vruć povremeno.

zamijenjene svječice i još neke sitnice, ništa se promjenilo nije, molim nekog ko je imao iskustva sa tim da napiše koju pametnu, u kojem smjeru roviti :)


pozdrav ;)
 
Po ovome sto si opisao taj auto nema dobar odnos smjese gorivo -zrak, treba malo poraditi na tome da se stvarno utvrdi sta je u pitanju. Ako je u pitanju neki mladji auto probaj ga na dijagnostici sta pokazuje od kvarova.
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Po ovome sto si opisao taj auto nema dobar odnos smjese gorivo -zrak, treba malo poraditi na tome da se stvarno utvrdi sta je u pitanju. Ako je u pitanju neki mladji auto probaj ga na dijagnostici sta pokazuje od kvarova.

hvala na odgovoru, pozabavit cu se malo tim paljenjem, pa ako bude nekih jos informacija, simptoma isl, reportat cu :)

zivjeli ;)
 

MTR

Član
jel motor od 85 kW ? ako jeste pregledaj motoric ler gasa ( mali cilindricni dio , stoji odmah pored sajle gasa , lijevo od usisnog gumenog crijeva )
 
Član
ako nije motoric ler gasa imas dole sondu na auspuhu. skini konektor i pregledaj da se nije uhvatilo vlage. ta sonda ti regulise palenje i smjesu. dobro posusi konektor pa probaj
 

MTR

Član
ado_89 je napisao(la):
ako nije motoric ler gasa imas dole sondu na auspuhu. skini konektor i pregledaj da se nije uhvatilo vlage. ta sonda ti regulise palenje i smjesu. dobro posusi konektor pa probaj

ja na svojoj Vectri 1,8i izvadio i lambda sondu i katalizator , radi bez problema :icon_smile:
 
JAO koje ste vi munje, svaka čast na odgovorima, puno mi je pomoglo, sad astra radi ko sat. Inace to mi je astra od cure, pa kad se god ugasi, nadje se neki dzukac da trubi iza...


I (L) bhtuning :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top