Opel Astra G

Opel Astra G

Član
sever1n je napisao(la):
dobra astra svidja mi se sto je posebna i nije replika nekoga modela i ja da sam htjeo da imam sporta clia kolko sam para ulozio mogao sam ga kupiti da se ne mucim i pravim repliku vec sam sredjivao po svome ako me razumijes sta hocu reci:icon_smile: ima kod nas lik ima fin spojler uklapa se sa zadnjom karambolkom
za astru izgleda kao kod sportskih auto dole pri dnu ima one brazde cisto nema nikakvih otvora po sebi i taman bi doslo u ravnu sa pragovima(inace volim vidjeti kad je uradjeno da zadnji branik ,pragovi i prenja karambolku su jednake dubine) al opet je stvar tvoga ukusa:icon_smile: pragovi su ok,hauba je meni super neobicna i felge finno izgledaju a prednji spojler ni on nije los samo ne znam puno ima otvora pa izgleda kao da bi lako mogao puci ili se otkinuti da ga negdje malo zakacis samo , ja bi mu uzeo neki prednji branik manje zatvoren i neki mu dobar lip staviti na njega da ga naglasava , kupio mi i spojer za gepek i u crno ga presvukao i krov isto u crnu foliju al onaj visoki sjaj i zatamnio malo stakla i zadnje stope:icon_smile:

u svakom slucaju sretno u nastavku i da te sluzi:icon_smile:

huh sto se razveza:lol:
Hvala druze na opseznom komentaru kao i na pohvalama. Sto se tice tvojih prijedloga mislim da imas slicno misljenje kao i ja, u konacnici ce nazad i ici neka karambolka koja je vise u sportskoj varijanti kao i crni spojler. Sto se prednjeg dijela tice oko toga cu jos razmisliti, najvjerovatnije ce naprijed ici neki drugi branik nakon sto mi ovaj ostane na lezecem policajcu. hehehe :)

dellas je napisao(la):
Odaberi pravac i samo napred, ili ga dovrsi u extreme varijanti (skuplja i teza) ili ga odradi kao clean prednji kraj, zadnji je vec clean i to je to (tu nema greske ni rizika). Motorizacija :cool:
Teziti cu tome da idem na extreme varijantu koliko mi to bude financijska situacija dozvoljavala. Ovo auto sam prvenstveno kupio zbog zaljubljenosti u tuning i gledati cu da zavrsim projekat kako spada tj u extreme varijanti, cim bude nekih promijena kacim nove slike i ocekujem pozitivne komentare. :)
 
Top