Opel Astra G

Opel Astra G

Član
Pozdrav ekipa, ja sam jedan od novih clanova i zelio bih predstaviti svoje auto:

k0hi7b.png


15reiyc.jpg


2d9pxzl.jpg


2ifbc.jpg


Unutra je motor 2.0, 16v... Uskoro stize i par slikica interijera, trenutno radim na tome. :)
 
Administrator
Ne izgleda astra loše. Malo čudno izgleda mi sa tom haubom. Šta je sa zadnjim krajem? Ima li tu kakav ekstremniji branik?
 
Član
Hvala. Zadnji kraj vozila je vise-manje tvornicki (slika se nalazi u prvom postu) s tim da je mjesto za tablicu "ispeglano", tu su naravno i dva remusa hehe. U skorijoj buducnosti namjeravam staviti jos neki spojler kako bi upotpunio izgled.
 
Član
Ma meni nesto nije sa ovim branikom,ako volis vec te stvarcice uzmi bar neki lijep ,motor 2,0 16v to je pravo,:cool: Gledao sam je i na piku...
 
Član
To je branik vlastite izrade i uzivo izgleda mnogo lijepse ali necu iskljuciti ni opciju da se u buducnosti na njegovom mjestu nadje neki malo elegantniji i manje spusten branik. A sto se motora tice, prede kao maca. :D U svakom slucaju hvala na komentaru.
 
Dobar auto svidja mi se . Malo da se poradi na detaljima i bit ce vrh , malo je drugacija od ostalih zato mi se svidja . Jedina zamjerka mi je motorni prostor ono obavezno ljespe slozi osigurace i sve dzidze i onu hrdju saniraj . Pored toga me zanima jesil prepravio usis jer fabricki ide tamo gdje si ti zatvorio haubu tj gdje ide maska pa da nisi mozda zaboravio prebaciti dole da vuce zrak
 
Član
Farovi mi se pravo sviđaju,mozda da vratis haubu orginal i uradis bad look da izgleda opasnije i da malo se sa ovim branikom sastavi ovako mi pickasto nekako,nek bude ljuto OPEL je to :cool: Stavi nam jos slikica :cool:
 
Član
Hvala dragon, vec aktivno radim na motornom prostoru i tu je vec nekoliko dodataka kao sto su filter gljiva, poklopac za motor, novi kablovi i crijeva i hrdja je naravano sanirana. A usis je naravno korigiran prema trenutnoj situaciji. ;)
 
Član
Benny ni ta opcija nije iskljucena, branik ce vjerovatno ici drugi a razmotriti cu i ovaj prijedlog vezan za haubu. Hvala u svakom slucaju, a uskoro mozete ocekivati i novih slikica. :)

Little Dragon je napisao(la):
Svaka cast onda ce sve biti po PS-u , samo naprijed :cool: i samo da dodam da mi se motorizacija svidja , dobar izbor masine
Potruditi cu se da sve bude po PS-u, a tebi jos jednom hvala na pozitivnim komentarima.
 
Član
Hvala, trebat ce mi mnogo srece da napravim ono sto sam zamislio. Hehe. :icon_smile:

AnDel je napisao(la):
auto poseban i lijep, samo tako nastavi , mozda malo vecu felgu ;)

Hvala. A mozda dodju i malo vece fele, samo polako. :)
 
Nista druze , isto tako ako mogu sta pomoci tu sam , ja volim "napucavati" i tudja auta kao i svoja samo da se radi oko njih :cool:
 
Top