Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima auto skola blizu, i kad sam na predavanja isao vidjao sam je. Zagledo sam ga i mogu reci samo rijeci hvale :D I slazem se sto se tice takmicenja, ne treba tamo ici. Samostalno radi cejfa, jer ono je samo ponizavanje. Svaka cast jos jednom za auto ;)
 
hehe hvala , ma to nedelja pa nema raje inace ne smijem nadjem ga cesto zalivenog kolom ili popljuvanog bez razloga sta bi tek uraditi da ovako parkiram :lol:
 
Član
A jest malo iritantno kad nemaš gdje parkirat, a tamo neki ... zauzao dva mjesta. Ja redovno ako nemam dovoljno mjesta parkiram, od branika do branika, jbg, valjda su zato pravljeni :D

I još jednom da pohvalim boju, stvarno mi se nije nijedna odavno svidjela ovako....tvojih ruku djelo pretpostavljam
 
Mene je toga strah ebi ga jer mi se desilo dosta puta da me udare , ima u temi prica o tome branici su mi tudji parking senzori :lol: Naravno sve mojih ruku djelo dokle imam pristupa , naravno nisam ja farbao ali sto sam mogao radio sam . Kao sve na autu , sto ne znam ili razvalim pa naucim ili pitam a nekad i platim ako je bas nesto komplikovano. To posebno pisem za ove debile sto prave druge profile pa mi pisu misle da me stid sto na ovaj nacin radim auto . Samo mogu reci da mi se nasisaju mosnica :lol:
 
Član
Možda je za moj ukus malo prenabrijana, ali je u granicama normale i urađena je s ukusom, bez preseravanja. A takvi tipovi koje opisuješ mi sekunde nisu jasni... ali ko njih ...., nebitni su.
 
Eo nikad nisam uslikao spakovan mjenjac a usput i slikica kako je naslonjac sjeo. Losa je svjetlost dosta bolje izgleda uzivo to je vise s strane izgled a gornji dio je podesiv tako da moze ici jos naprijed


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top