Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

danas je vidjeh u mahali parkiranu :D boja je prelijepa,duplo mocnije izgleda sad nego prije...nego sklanjaj je , trazi garazu izgrebace je dusmani ;)

btw. ides li u gradisku u nedelju ?
 
RE: Opel Astra G OPC

jeste zenedom nema tablica , odjednom se pojavila kazna od 60km (40+20) a mene policija nije zaustavila vec 2 godine tako da nigdje nisam stigao krivo mi je drama , sto se tice kozice imao sam i ja tu ideju davno i uradzena mi je trenutno sa plavim koncem pa zato i mjenjam , sad da li ima neko da mi preporuci covjek jer prosli je uradilo los posao sva se poderala i nije bila bas kako treba dimenzijama , garaza ce biti samo preko zime jer taj lukzus ne mogu trenutno priustiti s tim da sam u centru pa je to dosta skupo , dusmana vec ima branik je napukao odozdo , nista strasno skoro se ne vidi al ja cu to naravno da saniram cim se maistori vrate sa godisnjeg
 

IGY

Član
RE: Opel Astra G OPC

baksuze, pricala mi je zena danas kako si se nasekirao
ja to nebi dirao, nek stoji radi uroka ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

a znam i ja sam kontao to al eto kad bolje razmislim bolje da samo malo popravim bode me u oko , kod maistora je ostalo boje bas radi ovoga samo neka kistom premaze nek stoji pukotina , sigurno ce biti jos ovakvih stvari ipak su to samo branici (tjesim se) :lol:
 
RE: Opel Astra G OPC

Sto se tice presvlacenja imas Tahira, vidim forumasi su radili kod njeg i pravo su zadovoljni, a nije ni skup ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

ja znam da mi je i Emirex govorio za nekog pogubio sam se malo od silnih informacija , zanima me da li zna vec mjere koje idu za kozicu jer ja nemam orginal da uzme prave a ako uzme od ove opet ce ispasti sranje
 
RE: Opel Astra G OPC

onda ce i Esmer biti , ako imas adresu i br. tela ostavi mi da se cujem da vidim zna li napraviti bez dimenzija za Astru ovo govno;)
 

IGY

Član
RE: Opel Astra G OPC

061 417 721 Esmer, adresa je negdje oko Visokog, on ce ti tacnije objassniti
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

u pocetku sam zalio upropastene opc -jke ali sad je stvarno prejaka , svjetski izgleda . svaka cast !!
uz lijepe stopke i farove hladno da posrami mnogo švaba :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top