Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

kao sto rekoh do petka mora biti gotovo i zbog mene i zbog maistora jer idu na godisnji tako da cu odma il u petak il u subotu pravo iz lakirnice na tehnicki :D
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Little Dragon je napisao(la):
kao sto rekoh do petka mora biti gotovo i zbog mene i zbog maistora jer idu na godisnji tako da cu odma il u petak il u subotu pravo iz lakirnice na tehnicki :D

ajde pozdravi maistore :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

ma znam onog jednog majstora ali
one ostale maistore ne znam :\
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

svaki dan sam virio u garazu da vidim imal slika i evo konacno se docekalo, stvarno nemam rijeci sve je bolesno dotjerano pod konac sto se kaze...
 

IGY

Član
RE: Opel Astra G OPC

kad sastavis sve, pa zovi da ga fino poslikamo, da padaju vilice do poda :D
 
Legend
RE: Opel Astra G OPC

prelijepo druze,nemam nesto posebno da izdvojim jer je stvarno SVE na svom mjestu , svaka cast !!!!!!
 
Početnik
RE: Opel Astra G OPC

uff koja sila jbt..Jedva cekam da vidim sve sklopljeno,boja je do jaja,svaka cast uradio si je kako i dolikuje jednom Opelasu ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

Spreman za tehnicki :cool:









ostalo je jos malo da se sastavi , kad se vratim sa tehnickog pragovi i sajba spojler se moraju zaljepiti i postaviti neke dzidze jos i nadam se da se vidimo na SR-u
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Sve je odlicno, samo meni su ljepsi oni fabricki retrovizori (sto ne znaci da moraju i tebi biti ;))

Jos jednom svaka cast na predobro odradjenom poslu :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top