Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

Naravno volim da pomazem u onom sto volim ;) a ta slika je samo ono odokativno ima tu josh stvari pola ih putuje ka meni :)
 
Član
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

Lijepa Astra... volim kulturno sredjena auta... bez plastik fantastik detalja
svaka cast ;)
vidim dotz shuriken su legle... ja sam ih htio ... al nisu mi mogli naci odgovaraci omjer i na kraju jos bolje prosao :)
uglavnom svaka cast ;) fino auto...
 
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

hvala brate , felgice su legle furaju se vec dugo po kuci radi zime :D kao sto sam rekao ima jos dosta stvari koje moraju na auto samo da hoce otopliti ovo mi je najduza zima :D
 
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

astra je prelijepa,jos kad ove felge legnu :cool:
meni se samo jedan detalj ne svidja...ova narandjasta boja na stopki,jaka boja a ne pari se ni sa cim,ja bi i nju u crno ili cijelu stopu:icon_rolleyes:
 
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

da da to sam se zeznuo kad sam ih tamnio uskoro cu i nju da prefarbam dok ovaj minus prestane tako da cu samo bjelu da ostavim al i to je sve cirkuzanje uskoro idu ledice tako da malo experimentisem :D
 

JD.

Član
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

gdje si uzeo ovaj body kit ? pravo dobro izgleda prednji branik... samo mrezice u crno ofarbaj posto ti je sivo auto ;)

a i dobar izbor felgi, strasno ce izgledat astra kad sve ovo stavis ;)
 
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

body kit sam uzeo od jednom momka iz karlovca (OTC) zovu ga Ico i citav body osim pragova je custom , naravno mrezice ce ici u crno dok ima i jedan dio na zadnjoj karambolci koji ce biti mat crni , sto se tice felgi kupio sam ih podavno tad su mi bile 2. po ljepoti jer sam tjeo Hanzo a nismo bili sigurni jel bas moze na astru pa sam se predomislio za Shurikene al nije mi zao jer je cjela tema auta nesto kao Chinese :D Poz
 

JD.

Član
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

ahaaa, e znam tu astru iz karlovca sa meetinga, yebeno izgledaju spojleri bas...

samo je bas niska naprijed sa ovim branikom, bjezi od trotoara sto dalje :)
 
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

trotuari su najmanji problem neg ove nase ceste fuj odjednom se rupa negdje pojavi a zakrpe je poslije mjesec , pokusat cu se max. cuvat al nista ne obecavam :D a evo malo bolje slike branika



OPC krilo i krovni nastavak



nakav sulunar :)



i OPC čukice stizu za koji dan izledat ce ovako



dosta toga je vec uradjeno Gevinde su nabacene , distanceri , malo pofarban interijer uglavnom radi se :D
 
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

Poz narode et ja sam malo bio otsutan jer se sarafalo neprestano na autu , sivi dizel me nije slusao jos je kod mene i volim ga al ipak mu je dosla zamjena i u kratkom periodu iako je vecina djelova stavljena jer se sprema za farbanje i sada fino izgleda :)

http://img22.imageshack.us/img22/9615/as09sa40.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/1719/dsc05909n.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/6025/dsc05946n.jpg

.. znaci radi se o Opel Astri G OPC X20XER 160ks do neki dan kad sam je kupio bila je sva fabrika i kao sto sam rekao samo se radi na njoj i stavljaju djelovi neki iz kuce a neki iz sive ostalo je jos farbanje djelova i to je to za sad bit ce uskoro novih carlama :D
 

IGY

Član
RE: Opel Astra G 2.0 Dti 16V (Mali Zmaj)

preljepa se, stvarno bez greske odradzeno:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top