opel astra f

opel astra f

Član
Pozdrav.. Evo da i ja predstavim svog ljubimca. Radi se o opel astri f, 1995god., 1,7 td isuzu.... Naknadno na auto sam stavio gsi optiku, alu brock b2 , prednje 7,5 195/45 16, zadnje 9j 215/40 16., prednja i zadnja svijetla promjenjena, stavit xsenon , stavljeni prednji i zadnji diskovi od gsi modela, sjedala gsi, prednji i zadnji koni amortizeri sa stelanjem tvrdoce, eibach opruge....

ovako je bilo na pocetku...
258z6t1.jpg

2s1prq0.jpg


zatim sam probavao neke felge..
2wmdlz8.jpg


onda je na red dosao prednji branik..
29vxg69.jpg

1675fk.jpg


pa druge felge...
o53iah.jpg

2exmvl5.jpg


kad se sve to slozilo...
34ynwxv.jpg

dh2ywn.jpg

pt1kw.jpg

2dccx3q.jpg


i sadasnje stanje...

v6165k.jpg

2110vgn.jpg

1581cli.jpg

2usxzex.jpg
 
Član
Super izgleda. ;)
Imas li koji sliku enterijera:icon_smile:

I stavi znak na masku. nemoj da se stidis munje:D:lol:
 
Član
Buraz, Astra ti je ko bombon, nije sto je ja imam, ali daleko najljepsa tvornicka sportska verzija auta je upravo ova Astra F sa GSi optikom i C20XE motorikom i naravno, 2 vrata(iako ja ne volim dvoja vrata...). Iako si ti to vec priveo kraju, samo nastavi tako, malu cibni slika unutrasnjosti i to, da raja moze jos loMa uzivati.
 
Član
Super astra, extra izgleda :) :) sto kaze edo mozda jos pragove GSI i masku ... gori astra, skoro isto mi je u planu hehehe :) :D
Jesu li ti ovo prosireni rubovi pozadi :icon_question:
pozz i sretno u daljim radovima ! :cool: :cool: :cool:
 
Član
g0go je napisao(la):
Buraz, Astra ti je ko bombon, nije sto je ja imam, ali daleko najljepsa tvornicka sportska verzija auta je upravo ova Astra F sa GSi optikom i C20XE motorikom i naravno, 2 vrata(iako ja ne volim dvoja vrata...). Iako si ti to vec priveo kraju, samo nastavi tako, malu cibni slika unutrasnjosti i to, da raja moze jos loMa uzivati.

Da li ovo znači da će i tvoja dobiti optiku kakvu zaslužuje? :cool:
 
BHT Ovisnik
odlična,boja,felge, sve :cool:
jos samo nekada neki motorcic,ne treba biti jak,samo da se ne cuje iz ovako prekrasnog vozila zvuk dizela:cool:
 
Član
wade_ je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Buraz, Astra ti je ko bombon, nije sto je ja imam, ali daleko najljepsa tvornicka sportska verzija auta je upravo ova Astra F sa GSi optikom i C20XE motorikom i naravno, 2 vrata(iako ja ne volim dvoja vrata...). Iako si ti to vec priveo kraju, samo nastavi tako, malu cibni slika unutrasnjosti i to, da raja moze jos loMa uzivati.

Da li ovo znači da će i tvoja dobiti optiku kakvu zaslužuje? :cool:

Nope, moja Blesa će i dalje da bude blesa, sa Irmscher optikom ;)
 
Top