Opel Astra Bertone SC

Opel Astra Bertone SC

Član
Evo nova igrackica je parkirana u garazu :D Opel astra Bertone Sport coupe :D

Boja :D Plava .... 1800 CCm3 ( kubika)....nije puno jaka 92 Kw ili 125 KS ( sa mnom 126 a ako je zena tu onda 126 KS plus Kobila To vam je kao nitro) :D... oprema je sasvim solidna ....klima,abs,servo,xenoni,el.podizaci.airbag (ugl standard)...
Godiste je 2004 SE , ali prva registracija 2005 decembar , kupljena u njemackoj pa posto se u njemackoj ne gleda kodina proizvodnje vec prva registracija pa sam imao problema prilikom carninjenja ugl ostalo je jos samo da je registrujemo....

U planu imam neki remake malo uraditi masinu jos necu dirati.... samo da kaka kinta legne ... LP
Slike idu cim dodjem kuci :D














Da ne bude zabune slike su sa pika jer mi je ruzna navika cim kupim auto odma ga na pik stavim :D
 
Član
hvala ;) ali nezz zasto u BiH cije bertonke toliko skupo .... 2000 ,'o1 'o2 god. cijene 9000+ KM a po njemackoj od 1500 do 3000 eura
 
Član
svidja mi se boja a i unutrasnjost mi se oduvjek svidjal kod ovih astri i raspored jos mozda satice one za pritisak i temperaturu nabavit pa tu strpat ili dvd dobar..motor je tamam ja bi jos samo felgice naso i spustio je par cm i ko curica..;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Fina ti je astra pravo. Gdjes tako za zenu rec' ? Sta bi da procita ovo :D :123:
ma nek cita dodje mi brat iz BG i doveze 206 Gti ona mu samelje mjenjac ..... kupim ja Saxo zapali joj se u voznji .... po mahale je zove Nitrusa


soffa je napisao(la):
svidja mi se boja a i unutrasnjost mi se oduvjek svidjal kod ovih astri i raspored jos mozda satice one za pritisak i temperaturu nabavit pa tu strpat ili dvd dobar..motor je tamam ja bi jos samo felgice naso i spustio je par cm i ko curica..;)

to ide oavezno pritiskomjer i termometar :D muzika se vec ubacuje dva sony explode po 1500 w i sony pojacalo sa dvd 10'' monitor
narucio sam karbonske naljepnice za oko dugmica za stakla i ovo odakle puse klima XD
planiram staviti dublje karambolke.... a felige obavezno mjenjam jer su 16'' sada i izgledaju veoma male na njoj i vjerovatno idu vece felne sa niskoprofilnim gumama...

a sto se tice motora imam u planu nesto malo raditi pojacati do nekih 200 ks .... s tim da cekam brata da posalje para :D bez njeg nista
 
Član
nisam ljubitelj opela ali obozavam bertonke, cak mi je velika zelja kupiti onu sa 2.0t motorom. Nek te lepo sluzi, auto je prelep ;)
 
Wanni je napisao(la):
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Fina ti je astra pravo. Gdjes tako za zenu rec' ? Sta bi da procita ovo :D :123:
ma nek cita dodje mi brat iz BG i doveze 206 Gti ona mu samelje mjenjac ..... kupim ja Saxo zapali joj se u voznji .... po mahale je zove Nitrusa


soffa je napisao(la):
svidja mi se boja a i unutrasnjost mi se oduvjek svidjal kod ovih astri i raspored jos mozda satice one za pritisak i temperaturu nabavit pa tu strpat ili dvd dobar..motor je tamam ja bi jos samo felgice naso i spustio je par cm i ko curica..;)

to ide oavezno pritiskomjer i termometar :D muzika se vec ubacuje dva sony explode po 1500 w i sony pojacalo sa dvd 10'' monitor
narucio sam karbonske naljepnice za oko dugmica za stakla i ovo odakle puse klima XD
planiram staviti dublje karambolke.... a felige obavezno mjenjam jer su 16'' sada i izgledaju veoma male na njoj i vjerovatno idu vece felne sa niskoprofilnim gumama...

a sto se tice motora imam u planu nesto malo raditi pojacati do nekih 200 ks .... s tim da cekam brata da posalje para :D bez njeg nista





Reci bratu da se dobro protegne jer za 200ks na taj motor su 4 cifre u pitanju i to u eurima ;)
 
Član
[/quote]

Reci bratu da se dobro protegne jer za 200ks na taj motor su 4 cifre u pitanju i to u eurima ;)
[/quote]

znam da je skupo alo opet kad saberes da sam do registracije dao 6300 km .... a prosjecna cijena astre bertone 1.6 u BiH je 8500 2.0 i 2.2 su 10 000+ KM pa cak sam vidio na piku jednu sa 300+ ks koja je napucana da jeci 19 000 km... a ja cu uloziti nekih 5000 i imati zvijer sa tim sto je astra presla tek 54000 .....



dellas je napisao(la):
nisam ljubitelj opela ali obozavam bertonke, cak mi je velika zelja kupiti onu sa 2.0t motorom. Nek te lepo sluzi, auto je prelep ;)

sada kada sam kupovao u njemackoj vidio bila je jedna 2.0 TURBO ... samo brate ruzna boja ona Crvena fuj fuj ,.... ista oprema isto godiste .... 2800 eura je kupovna cijena a ona ima cini mi se 220 KS ..... slagat cu te ...
 
E dobra ti ta zena, daj joj romobil da vozi. Nego sto nisi kupio tu sa turbo motorom, nema veze sto je crvena, opalis joj lakiranje i dobru zastitu, bas kao sto je potrebna opelu :D ;)
 
Član
znam ali da prostite je*alo je godiste i kilometraza :d 310 000 BILA PRESLA -- ... a sad kao sto sam rekao prvo ide outside still .... a sto ostane para dodati na motor koji konj ja sam zamisljao do 200 ali kazem zamisljao :D
 
Top