Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

idemo dalje cackati oko auta... :D
sta mislite o plasticnim obrvama na farove...
dvoumim se izmedju plasticnih obrva i zatvaranja farova sa haubom (navariti lim na haubu i tako zatvoriti far,kao da su obrve)
prednost plasticnih obrva je ta sto se mogu skinuti kada mi dopi*de,al' je mana sto se vidi da su naknadno postavljene,tj vidi se ona crta izmedju fara i haube...
cijena;nekih 30ak KM...
jedina prednost zatvaranja farova haubom je ta sto ljepse izgleda,a mana...
heh...tesko ih je "otvoriti",teze ide skidanje...a tu je i cijena,nekih 100njak KM...
nego...
sta vi mislite,koje bi bilo bolje :icon_question:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

ako ces raditi, uradi badlook kako treba... tj, produzivanjem haube... one plasticne obrve izgledaju chunerski i isfurale su davno ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

bice badlook onda,ali tek tamo nekad na proljece...sad ga pripremiti za zimu,poliranje i to je to :D

evo kako bi badlook izgledao :D



hvala Amel SF2 na slici ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

bedluk, kakve ba obrve, gdjes to :D

a sta je ovo, svi poliraju prije zime, zar nije logicnije nakon zime, snijega, kamencica, soli... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

Limpi je napisao(la):
bedluk, kakve ba obrve, gdjes to :D

a sta je ovo, svi poliraju prije zime, zar nije logicnije nakon zime, snijega, kamencica, soli... :icon_rolleyes:

zar nije logicnije prije zime da ga voskom i zaje*ancijama zastitis upravo od snijega i soli :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

skup vosak i ostale pizdarije, nije bentli da ga carsafom pokrivam :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

Shelby je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
bedluk, kakve ba obrve, gdjes to :D

a sta je ovo, svi poliraju prije zime, zar nije logicnije nakon zime, snijega, kamencica, soli... :icon_rolleyes:

zar nije logicnije prije zime da ga voskom i zaje*ancijama zastitis upravo od snijega i soli :D

Pokrij ga šatorskim krilom :p hehe zezam se naravno... ebote auto ti si njega kupio, nije tebe auto... nemoj da te sekiraju te sitnice so, led i td... ;)

Fino si konzolu odradio, ja preko zime to kontam unutra pofarbati... imam dobar podrum, mijetsa k'o u priči... grijanje naravno... tako da u one hladne i dosadne dane imam gdje provodit vrijeme :)

pozz.
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

danas sam malo izbliza zagledao unutra, pravo fino izgleda, nije drecavo i sl ;) samo ba koliko si ono p nazad stavio, de malo rezi to, skrati :D :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

@ Limpi

ma vidis da sam ga u cosak zavuk'o da se jedva vidi broj vozacke xD

@edoze

vidjecemo,boga pitaj sta ce meni sve doci "na snu" :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

Ne diraj nista, samo maska bez znaka i to je to...kakve obrve i bad look;)
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - plasticne obrve DA / NE? :)

bolje plasticne, nego da varis na haubu i prepljavljas, jer ces se mozda jednog dana pokajati..
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - help,identifikacija playera...

pozdrav drustvo...
evo neki novitet,naletio sam na povoljan cd player Sony CDX - L550...
problem je u tome sto ne znam nista o njemu,pa ako je neko imao dodira sa istim da napise nesto...trazio sam po netu ali nikako ne mogu naci njegove opcije...
nije jos postavljen jer trebam naci Sonijev djek za cd playere,ne moze euro djek na njega...
evo par slika...



 
Top