Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update angel eyes

evo da i to koemntiram, losije ce bit, i meni je bilo... ali nije bas sad toliko lose ako se fino ustimaju farovi
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update angel eyes

Lepo je sredjujes, svidja mi se bas, ne mozes da pogresis farovi su extra(samo fali xenon), maska super, samo jos neke hebacke felne i opruge i full;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update angel eyes

dellas je napisao(la):
Lepo je sredjujes, svidja mi se bas, ne mozes da pogresis farovi su extra(samo fali xenon), maska super, samo jos neke hebacke felne i opruge i full;)

hvala svima na komentarima,drago mi je da vam se svidja :cool:

sto se tice ovih farova,trebam jos otici na tehnicki da mi nastimaju snop svijetlosti,previse mi je oboreno,duga kada upalim nema razlike,bacaju skroz nisko...

od daljih planova,ide xenon 6000k ili 8000k,nezz vise ni sam,bitno mi je da je dobra vidljivost,a boja manje vise...
dvoumim se da stavim plasticne obrve,da dobije neki agresivniji izgled (ne bih radio na haubi,jer mi mogu nekada dosaditi,a nema povratka kada odradis haubu)
nabaciti smoked stopke,zatamniti auto nekih 30%,srediti felge (imao sam u planu da izvlacim neke crte,da budu malo drugacije od standardnih-jbg jedine felge koje mi se svidaju su OZ Canova,a vala odakle mi pare za to kad moram ovako reci :lol: )
to bi bili moji planovi :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update angel eyes

ma 10k pukni, bit ces glavni u mahali, ahahahaha
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update angel eyes

6k uzmi, ja sam imao na slicnim farovima 6k, najbolja solucija.. imao sam i obrve, super stoje isto..
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update angel eyes

rekao sam ti vec, vidi sa srebrom, nek ti stavi u jedan far 8k u drugi 6 i skontaj koje ti vise odgovara ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - pomoc,potraga za pl. obrvama

eh drustvo,u potrazi sam za plasticnim obrvama za astru...
u ovoj vukoje*ini od mog grada toga nema,tako da trazim dalje...
vidio sam na piku da se prodaju,ali mi ne odg,tj ne svidjaju mi se,gledao sam po netu i vidim da ih ima razlicitih velicina,koliko pokrivaju far i sl,(nezz,bar se meni tako ucinilo na slikama)
znate li nekoga da prodaje ili gdje bih to mogao uzeti po nekoj pristupacnoj cijeni,pricao sam sa jednim "majstorom" za 50ak KM da mi naruci iz njemacke (vala ne daju mi se tolike pare)

ovakve bih volio naci...:D

202.jpg


199.JPG
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - obrve stigle,koji spojler?

obrve stigle,ipak sam uzeo malo diskretnije obrve...
rijec je o tanjim obrvicama koje pokrivaju samo onaj luk na faru,ne spustaju se nize...
slika-109789-2010-12-1293042607-velika.jpg

bice sutra par slika,dok ih zaljepim selotejpom :D
necu ih postavljati dok ne nadjem spojler,jeftinije me izadje da to sve skupa prelakiram nego pojedinacno...
gdje bih mogao naci spojlere i koji uopste da uzmem...
da li da trazim od astre opc spojler ili mozda onaj manji,sto nije toliko "visok" kao opc... :icon_rolleyes:
vasa misljenja?
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - obrve stigle,koji spojler?

fino tebi onaj djed mraz, donosi poklone, hoce i ksenone brzo :D

dobro to zalijepi, da ih neko ne ukrade :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - obrve stigle,koji spojler?

Ako mislis ljepiti dvostranom trakom bujrum znas gdje sam imam jos,ostalo mi kad sam tablicu ljepio,nece ti jer moc skinut ni pajserom :D :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - obrve stigle,koji spojler?

strujaze je napisao(la):
Ako mislis ljepiti dvostranom trakom bujrum znas gdje sam imam jos,ostalo mi kad sam tablicu ljepio,nece ti jer moc skinut ni pajserom :D :lol::lol::lol:

jok,treba njih fino sredit',ceka se spojler pa sve skupa :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - obrve stigle,koji spojler?

kontas ovaj opc jel :icon_question:
http://img225.imageshack.us/i/opelastra28ce.jpg/

a zalijepi obrve ljepilom za sajbe, nece otpast sigurno :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - obrve stigle,koji spojler?

Limpi je napisao(la):
kontas ovaj opc jel :icon_question:
http://img225.imageshack.us/i/opelastra28ce.jpg/

a zalijepi obrve ljepilom za sajbe, nece otpast sigurno :lol:

to je taj,opc ili ovakav manji
astra-g-zadnji-farovi-spojler-slika-2435746.jpg
 
Top