Opel Astra 1.6 Sport

Opel Astra 1.6 Sport

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znam koliko troshi, vozim to auto vec tri godine i uvijek tankujem za 50 euro i gotovo hahaha
 
Član
ipak mali tuning se radio

:lol:

sada su svi vinily poskidani (slijedece firmen-auto je smart *lol*), ostala samo tamna stakla.. i malo se spustila..
nista posebno.
 
Početnik
eeee, bas fino... jos samo fotografijice da postavis, da vidimo kako si to fino provela u djelo... sigurno je super ispalo! ;)
 
Legend
RCat je napisao(la):
thx .nOKe.. a najvjerovatnije cu je pocetak '09 prodati

ja sam nedavno vozio ovu, samo je bila 1.7 CDTi i fakat auto super ide, ja se bas pozivtivno iznenadio motorom i performansama za taj motor, mislim da ima 74kw al super ide :D

mah, predji na japance ba, uzmi neku mazdu 6 ili ovak nest :p
 

Eko

Član
.nOKe je napisao(la):
RCat je napisao(la):
thx .nOKe.. a najvjerovatnije cu je pocetak '09 prodati

ja sam nedavno vozio ovu, samo je bila 1.7 CDTi i fakat auto super ide, ja se bas pozivtivno iznenadio motorom i performansama za taj motor, mislim da ima 74kw al super ide :D

mah, predji na japance ba, uzmi neku mazdu 6 ili ovak nest :p

et ti joj reci :D pa voza RX-8 noke dragi hehehe pusa
 
Legend
Eko je napisao(la):
et ti joj reci :D pa voza RX-8 noke dragi hehehe pusa

ne kontam
u vezi cega ?
govorim joj ba nek uzme i drugog japanca i zdrao, da se ne pegla sa polu njemackim polu proizvodom :D
 
Član
ne ne.. novo auto vec izabrano, kad bude pred mojom kucom tad cu i slike postaviti :) a to moze locker 3 - 6 mjeseci trajati (dostava :icon_rolleyes:)
 
Legend
RCat je napisao(la):
ne ne.. novo auto vec izabrano, kad bude pred mojom kucom tad cu i slike postaviti :) a to moze locker 3 - 6 mjeseci trajati (dostava :icon_rolleyes:)
odala si se
cim je dostava znaci da nije njemacko
hahahha :D
 
Član
Sad kad nam Goca bude se ususkal au nekom gt-ru ili kakvoj finoj polovnoj supri :icon_eek:....mada bi glasao za supru sudeci kako je luckasta u izboru hehe ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top