Opel Ascona 1.3

Opel Ascona 1.3

Član
A ne brate nijesi me dobro svatio ne cuje se klik uopste samo zazmire sijalice
Vidi jarane shvatio sam ja tebe, ali ti nisi mene shvatio pa cu ti bolje objasniti. Nadi nov akumulator i ubaci ga, ali skini automat pa ces vidjet da nemas ni kontakta. Znaci nije ti ispravan automat jer ne cujes KLIK sto ti kazes, onda ti zazmire lampice i plus nece da pali. Ako ne znas sta je to pogledaj na anlaseru i vidjet ces kao malu bocicu, eh on ti je veoma bitan dio anlasera koji prvi stupa na akciju kad ti okrenes kljuc. :D
 
Vidi jarane shvatio sam ja tebe, ali ti nisi mene shvatio pa cu ti bolje objasniti. Nadi nov akumulator i ubaci ga, ali skini automat pa ces vidjet da nemas ni kontakta. Znaci nije ti ispravan automat jer ne cujes KLIK sto ti kazes, onda ti zazmire lampice i plus nece da pali. Ako ne znas sta je to pogledaj na anlaseru i vidjet ces kao malu bocicu, eh on ti je veoma bitan dio anlasera koji prvi stupa na akciju kad ti okrenes kljuc. :D
A znam sta je drug znam i kako izgleda i koja je uloga,pogledacu to ili mi je mozda isplativije kupit polovan anlaser:)On je i prije stekao znaci zastane ponekad pa sam ja i posumljao na anlaser al moguce taman sto kazes da je automat
 
Član
Izvadi prekidač farova, šoferšajbu, prednje farove, možda još neku sitnicu, ostalo prodaj na otpad....budeš li je vozio tako rizikuješ da se negdje razbiješ. Tako mi je drug sa kadettom se izvrtio na cesti - otpao zadnji trap zbog hrđe...srećom nije niko išao iz suprotnog pravca da ga pokupi.
 
Izvadi prekidač farova, šoferšajbu, prednje farove, možda još neku sitnicu, ostalo prodaj na otpad....budeš li je vozio tako rizikuješ da se negdje razbiješ. Tako mi je drug sa kadettom se izvrtio na cesti - otpao zadnji trap zbog hrđe...srećom nije niko išao iz suprotnog pravca da ga pokupi.
A ne znam zao mi da je bacim na otpad jer je motor i mjenjac ko novi,na auto sve radi,pod je zdrav kao i pragovi samo ga jebe ovaj dio ko amortizera i rubovi nije skroz probio al je uhvatilo ozbiljno,zna li neko cijenu limarskih radova mozda se i isplati,jer na otpad ne mogu nista uzet
 
Član
Bez 200 300 ojra neces nista napraviti a to je cijena askone...
Nastradaces negdje na putu pa te nema nigdje jarane
 
Član
Kao sto ti kolega rece kosta to puno a za te pare drugo auto mozes skoto uzet u boljem stanju od te, imas jetta po oglasima golfova i slicno a i u zeljezo moze se 300 KM bar dobit poskidas plin i sto mozes ostalo i eto, jedino ako ima jos dosta registracije onda moras to malo pokrpit pa vozit dok ne istekne , neki dna lik proda fiat punto benzin u Srebreniku za 650 KM u solidnom stanju jedino nije registrovan
 
Kao sto ti kolega rece kosta to puno a za te pare drugo auto mozes skoto uzet u boljem stanju od te, imas jetta po oglasima golfova i slicno a i u zeljezo moze se 300 KM bar dobit poskidas plin i sto mozes ostalo i eto, jedino ako ima jos dosta registracije onda moras to malo pokrpit pa vozit dok ne istekne , neki dna lik proda fiat punto benzin u Srebreniku za 650 KM u solidnom stanju jedino nije registrovan
Sad sam se ukopao skroz, pa ako prodam na otpad kod nas je gvodje palo ,tako da mogu uzeti max 70e za nju a sta onda da kupim,ne znam jedino da je probam prodati pa da izbijem pare koje sam dao za nju,ili da je ovako vozim dok moze pa malo pur pjene stavit.
 
Član
Pur pjene????? Sinko dragi malo popravi i dalje udavaj. Dok nisu tockovi proslo kroz sasiju! Kad udas mani se opela iz te ere....gledaj nesto drugo...bolje da si juga uzeo!
 
Član
Zar se nisi mogao jos strpiti ustediti ili zajmiti pa kupiti nesto sigurnije..Ja prodajem Golfa dvicu dizel registrovan do 12 mjeseca skoro potpuno ispravnog i zdravog lima za 800 maraka...Mogao si naci i sigurnije da si bio strpljiviji
 
Prodacu ga definitvno samo da mu zavrsim anlaser i ide odma na oglase i nikad vise opela,imao sam nekolika francuska auta pezo,reno i nikakvih vecih problema sa njima imao nijesam...
 
Top