Opali lika i nastavi dalje

Opali lika i nastavi dalje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haha kako ovo smijesno izgleda, al stvarno nedo bog dozivit, ja isto da ovo vidim bilo kome da se desi odma bi zapisao tablice i zovnuo policiju..
 
Legend
Astra je napisao(la):
haha kako ovo smijesno izgleda, al stvarno nedo bog dozivit, ja isto da ovo vidim bilo kome da se desi odma bi zapisao tablice i zovnuo policiju..

sta ces zapisat kad nema tablica:D
 

LSD

Član
Astra je napisao(la):
haha kako ovo smijesno izgleda, al stvarno nedo bog dozivit, ja isto da ovo vidim bilo kome da se desi odma bi zapisao tablice i zovnuo policiju..
jest samo de mi onda procitajte table s ovog saxa ako je tako?:D
 
Član
koje su šanse da su svi koji bi nešto poduzeli na ovom forumu u ovoj temi, a tamo na cesti od svih tih ljudi nitko ništa.. Vi bi riskirali svoj auto da ga lovite tu po gužvi i neke egzibicije radite, a neznate ni koji mu je k_r_c da tako vozi
 
Član
:cool::cool::cool: hahahaha.. nemogu da vjerujem, i frajko nastavi, a neprikaza sta je bilo s onima u autu sto su se okrenuli, nedaj boze mozda su i bez glave ostali okrenuli se a u njih se nedo bog neko zabit.. CCC:icon_evil::icon_evil:
 
Član
Ja mislim da ga je ovaj cak sta vise namerno udario, ali nije planirao da ga okrene nego samo da ga cukne da se skloni....i ili je vest ili srecan sto se nije zabio u bankinu posle onoga...al svakako, nedo Bog kakavih budala ima...:icon_cry:
 
Član
Sta je namjerno udario, izbacio mu auto straznji kraj, pokusao kontrirati, al nije mogao od auta do i zakacio ga.

Simple as that...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top