Ona pije, puši, drogira se, seksa se i tek joj je 13 godina

Ona pije, puši, drogira se, seksa se i tek joj je 13 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tinejdžerka Sam Holt mnoge roditelje bi bacila u očaj. Ona pije, puši, drogira se, seksa se, a tek joj je 13 godina.

Ali majka tinejdžerke Tracy Holt misli da je njeno ponašanje "slatko", a ne šokantno.

Zašto bi je kažnjavala. Ako je kaznim onda je moram trpjeti u kući. Umjesto toga počastim je cigaretama ukoliko je dobra. Izjavila je samohrana majka Holt (43).

Sam često izbiva iz kuće i druži se s prijateljima na ulici pijući pivo i pušeći travu, a nevinost je izgubila u 12.godini. U proteklih godinu dana spavala je s četiri dečka, a kako se boji trudnoće uvijek koristi kondom.

Sam ima problema u školi. Izbačena je čak 40 puta zbog nedoličnog ponašanja.

Majka je optužila Samove bivše učitelje za njeno sadašnje ponašanje smatrajući da su bili premekani prema njoj. Kako sada ide u specijalnu školu nada se da će steći više discipline.
 
Član
Eto zasto ljudi vole vise musku djecu...da to sin radi bilo bi poprilicno prihvatljivo...
 
Početnik
prava majka! nooooooooooooooooooot!

njoj je najvaznije da noj "dijete ne smeta", da ga uvali nekome.... vjerovatno ju je, dok je bila mala, davala baka-servisu, komsinica-servisu ili nekom drugom servisu, da bi ona mogla rahat da hoda okolo... mozda jos jedno, da upotpuni "krnju familiju"...

fuj!
 
ma nije njoj nista :D
mamu u zatvor po kratkom postupku a malu u bolnicu, na odvikavanje, lijecenje i sta ti ja znam..
 
Legend
bilosto je napisao(la):
prava majka! nooooooooooooooooooot!

njoj je najvaznije da noj "dijete ne smeta", da ga uvali nekome.... vjerovatno ju je, dok je bila mala, davala baka-servisu, komsinica-servisu ili nekom drugom servisu, da bi ona mogla rahat da hoda okolo... mozda jos jedno, da upotpuni "krnju familiju"...

fuj!

to je to...

mala ce da uspije u zivotu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top