Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
badboy je napisao(la):
ja bih isto volio da ako ikako moze budu slike orginal verzija gti ...

mislim lijepo je vidjeti sredjenu ....al ako moze orginal



nego ... sad me zanima golf 2 jel postojala verzija sa ajnspricom. ... u sanskom mostu ima jedan takav nevjerovatno ide .....

i oni g60 su svi imali one drugacije farove ..nego ovi obicni i gti ...jel tako

kolko ja znam ima g2 ajnspricom
 
Član
Dobro dobro, stavljam stock slike- kad budem pricao o GTI-u.

@badboy- Grijesis, g60 su isli sa duplim farovima, a relly (prosireni) golf 2 je isao sa "kockastim" farovima. Evo ovaj:


Imas golf-a syncro ajnsprica.

Samo za druga Erola:D

Golf 3 GTI- troje vrata, proizvodnja 1992- 1997


Golf 3 GTI- 20 godina special edition, proizvodio se 1996


Golf 3 Harlekin sa GTI motorom- proizvodio se 1996

Poslije nekad postavim sliku ovog auta "uradjenog", a ta slika je primjer da i cirkus solidno izgleda kad mu uradis prave stvari.

Golf 3 VR6- troje vrata, proizvodio se od 1992- 1997


Golf 3 VR6- petero vrata, proizvodio se od 1993- 1997



Eto, nadam se da ste zadovoljni:icon_smile:, al se napatih- puffffff:cool:
Sve primjedbe, sugestije, savjeti su dobrodosli- u cilju stvaranje sto interesantnije teme:icon_smile:
 
Legend
jooj ovakvog sam ja imao zadnjeg i ukrali mi:icon_sad:
svaka cast za slike damire ne znam gdje ih iscacka sve :icon_biggrin:
 
Član
ok majstore ...

na greskama se uci .... kazem za g60 sa onim farovima drugacijim jer sam vidjao one farove i oznaku g60....


sto se teme tice nije mogla biti bolja ..vw 4 ever




jedva cekam o 4 gti
 
Član
E'o i vente, strasne vente, sa jebenim felgama i josh jebenijim motorom. Detalje i podatke nemam:icon_sad:







Koje su ovo felge, motor:icon_question:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Koje su ovo felge, motor:icon_question:

Pa ako ti neznas, ja cu samo da nagadjam, felge su verovatno home made, varene ko zna kakvim aparatom, i ko zna od cega su pravljene, mada lici na rebrasti lim. Motor lici na VR6, to je sigurno, sad sta mu je onaj lim preko, verovatno zamena za plastiku koja je nekad tu bila :icon_question: Opet te pohvaljujem, i rece da imas nekog belog, daj i njega nemoj sad da stajes, pozz
 
Član
BBS- felge koje definitivno nisu za svakog!, njih zasluzuju oni koji prije svega vole svoj auto;)
Text koji sam sat vremena pisao je propao zahvaljujuci grmljavini i nestanku struje:D, mozda ga opet nekad napisem(mada, nepada mi napamet, opet se patit :icon_smile )
Evo slikaaa felgi i na kraju slag na tortu i dokaz da dobro slozene i na petici dobro stoje:cool:



LUDILOooO:icon_eek::D


tek ovo:icon_confused:


Mehlem za oci:)


E ovo je moc BBS-a i zbog toga je cijenjena felga, jednostavno nikad nedosadi i uvijek je aktuelna!


Ostale slike u galeriji:
http://img248.imageshack.us/gal.php?g=214932879leyytbhganeh4o.jpg
 
Član
ogroman respect za ovo...tema je odlicna...
ovako nesto sam i ja razmisljao napraviti posto imam preko 400 slika Golfova...al mi tad bilo mrsko, a sad nemam toliko vremena...:smajli43:
btw...one BBS-ice sa druge slike su fantasticne...odavno nisam vidio ljepse...:cool:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Golf 3 Harlekin sa GTI motorom- proizvodio se 1996

Poslije nekad postavim sliku ovog auta "uradjenog", a ta slika je primjer da i cirkus solidno izgleda kad mu uradis prave stvari.

koja mu je boja u saobracajnoj:D



:cool::cool::cool::cool:
 
Top